PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1006}

Szybki jak błyskawica

Days of Thunder
6,6 21 079
ocen
6,6 10 1 21079
5,8 8
ocen krytyków
Szybki jak błyskawica
powrót do forum filmu Szybki jak błyskawica

Cudo

ocenił(a) film na 10

Najlepszy mój film super muzyka poprostu moja młodośc.........................

ocenił(a) film na 8
myping22

A ja go ponownie obejrzałem po 24 latach od premiery i znów mnie zachwycił. Fakt, faktem naiwny i lukierkowy aż do bólu , a fabuła prosta i przewidywalna , ale cóż z tego skoro ogląda się z nieustającą przyjemnością. Ode mnie 8/10 , miało być 7 ale +! za fakt, ze po ćwierć wieku od swojej premiery nadal mi się podobał, co jest rzadkością w takich "prostackich" filmach przygoda-akcja.

OmniModo

a jakie filmy w Twoich oczach stracily po latach?

ocenił(a) film na 8
myping22

Potwierdzam ! Super film, super muzyka. Podobnie jak Top Gun, który również uwielbiam. Byłam gówniarą jak oglądałam go po raz pierwszy (jakaś 4-5 klasa podstawówki) :-)) Dziś leci w Stopklatce. Aż się cieplutko na sercu robi na wspomnienie tamtych lat.

ocenił(a) film na 8
gabriell79

Potwierdzam. Sam fakt, ze po tylu latach człowiek wraca do filmu świadczy o jego wyjątkowości. Nie wazne czy ze wzgledu na sentyment mlodosci czy z innego , wazne, ze sie wraca. Dla mnie film klasyk mimo wielu zastrzeżeń co do fabuły i innych juz napisanych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones