Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
94 972 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

...przez tą scjentologię stracił rzeszę fanów, szacunek jakim darzy się artystę itd. Już tylko nieliczni normalni potrafią oddzielić jego dokonania filmowe od życia osobistego, a prawda jest taka, że jest świetny. W Wywiadzie z wampirem, Magnolii, Urodzonym 4 lipca, Vanilla sky, Oczy szeroko zamknięte...
poza tym, no cóż... Toma sprzed jakiś dziesięciu lat ciężko by było z łózka wyrzucić ... miałabym poważne problemy z bycia obojętną na jego wdzięki
http://img30.imageshack.us/img30/4306/11044.jpg

szkoda go
już chyba sobie nie pogra :(

Nowoczesna_bielizna

No, szkoda ;( Ja potrafię oddzielić jego życie prywatne od aktorstwa. Mimo życia prywatnego go uwielbiam, jest przystojny i świetnie gra, wręcz genialnie. ;D Gdybym była starsza też pewnie bym miała problemy z wyrzuceniem go z łóżka xD

alex36

Szanowna Alexio,po przeczytaniu Twojego wpisu zrobiło mi się bardzo smutno, że nie jestem Tomem. Po raz pierwszy w życiu mu pozazdrościłem
Pozdrawiam serdecznie

HRA

Teraz to sobie mogę tylko facepalma strzelić jak widzę, jakie głupoty kiedyś pisałam...

HRA

Ooo...onaniści sie odzywają.

J_C_WELLS

Ooo... pojawił sie pierwszy gej, znawca i sympatyk onanistycznych praktyk.

HRA

No i gitara! :D

Nowoczesna_bielizna

na co ja pacze... on juz ma 49 lat i z tego wyglada tak samo teraz jak na tamtym zdjeciu, no troche inne wlosy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones