Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
94 972 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

Jest akcja, ludzie! Wiecie że Polacy w USA nie cieszą się dobrą opinią, to fakt, ale teraz obcokrajowcy śmieją się już na full, i to z winy elementu naszego Kraju, co to wchodzi na YT, a YT każdy zna, i pisze koment typu "tu polacy, przejmujemy film ps je**ć rosje i usa"
czy coś - śmieją się z nas do rozpuku przez kilku debili.

Są filmiki co mają mało wyświetleń, oczywiście filmy z USAz a już zdominwane przez polskich debili!

Żal mi ich trochę, ale cóż... ale trzeba ratować naszą opinię, wbijajcie na takie filmy, dyslajkujcie, komentujcie żeby gnoja zagłuszyć

to na początek, do działa, sami zobaczcie jak to tam wygląda ; (

po www. youtube . com wpiszcie /watch?v=DCiD47zBT5w&feature=plcp

poszukiwacz_xenon

...nie wiem czy Cię to pocieszy...ale tak było od wieków...i to nie tylko ze strony z USA...Anglia,Włochy....chociaż przykro to twierdzić,jeśli chodzi o kradzież to spora grupka naszych rodaków zarobiła na to abyśmy Polska była w tej niechlubnej grupie.Chociaż amerykanie uważają nas za głupoli i mają sporo żartów i żarcików na nasz temat....np.w filmie Flashdance (ale nie tylko)...tu nawiązałam do filmu,bo jesteśmy na filmweb...

Tamilina

Boli was opinia ludzi którzy nie wiedzą, że w Polsce są plaże?

Hrystek

...niekoniecznie,to ich głupota a nie dla nas obraza :-D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones