Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
95 066 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

Trochę to dziwne że od czasu zerwania z Katie Holmes z nikim się dotychczas nie spotykał później a minęło od rozwodu już 5 lat(a uczuciowo już parę lat wcześniej się rozeszli) a jest jakby nie było jednym z największych gwiazd Hollywood... Skupił się już całkowicie na scjentologii i na aktorstwie że już nie ma życia uczuciowego czy co?no bo Tom ma nadal taką pozycje wielką że dużo jeszcze lasek marzyło by z nim być..no więc?

dj_carlos

Spotykał się z wieloma kobietami po rozwodzie. Od 2012 gdy rozstał się z Katie Holmes byl związany z: Cynthią Jorge, Yolandą Pecoraro, Olgą Kurylenko i Laurą Prepon. W sumie nie dziwię się, że miał tyle dziewczyn w końcu bardzo przystojny z niego facet ;) Teraz prawdopodobnie spotyka się z koleżanką z MI:5 Rebeccą Ferguson.

LadywithRose960

Cóż na polskiej czy angielskiej wiki nie ma o tym ani słowa..nie neguje tego co napisałaś bo sam sb przypominam że gdzieś czytałem że rzekomo był widywany z kimś tam,ale z tego co mi było wiadomo,chyba w żadnym przypadku nie było 100% pewności że z kims tam sie na pewno spotykał ,niby plotki,zresztą w obecnym świecie coraz trudniej odróżnić fałsz od fikcji.ale z pewnością od czasu wspomnianej Katie Holmes,Tom z nikim na dłuższy okres czasowy nie chodził,lub może inaczej z kimś był bardziej w związku na poważnie,bo tamte co wymieniłaś byc może były tylko romansami,ale nie musisz sie ze mną oczywiście zgadzać,każdy uważa inaczej a ja tu przytaczam moje własne przemyślenienia w tej sprawie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones