Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
94 972 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

byłam przekonana ze jest, tak przynajmniej pisało w necie a tu widze wczoraj 'szybki jak błyskawica' i tom pisze prawą ręką! no ok czasem sie tak zdarzało ze np. bruce willis w '6 zmysle' był tez praworęczny mimo iż jest leworęczny....jesli ktos mi moze odpowiedziec niech to zrobi! :)))

użytkownik usunięty
Mantra_2

Tez mi sie wydawalo ze jest leworeczny, bo czytalam o tym w necie, ale widzialam na zdjeciach jak rozdawał autografy i podpisywal sie PRAWA reka !! wiec to ze jest leworeczny zdaje mi sie tylko klamstwem czy czyims dowcipem.

ej nie..... :) mam nadzije ze to jakiś błąd wiesz ze pisał prawą....hehe ja tez jestem levoeczna i sie ucieszyłam ze jeden z moich ulubionych aktorów [zeby nie napisac uubiony;] jest leworeczny.....mam nadzieje ze to sie wyjasni.....fajnie by było :))zauwazyłam tez cos w 'wojnie swiatów' kiedy jest ze swoimi dziecmi w domu byłej zony i smaruje chleb czymśtam....no i robil to prawą ręka....leworęczny zrobiłby to lewą no nie bo tak mu wygodniej [wlasne doswiadczenia :] moze jest leworeczny ale pisze prawą? hehe no nie wiem....

Mantra_2

Tom Cruise jest leworęczny co nie zmienia faktu, że nauczył pisać się prawą ręką. Jeśli ktoś nauczy się wykonywać jakąś czynność swoją słabszą ręką (np prawą) nie czyni go praworęcznym. Normalna sprawa.

Rockman92

To prawda. Moją kuzynkę, która jest leworęczna uczono pisania prawą ręką. Tak było kiedyś bycie leworęcznym traktowano jak ułomność.

Basia_101

tak jest. Dziwni ludzie kiedyś byli, ciekawe czy też lewonożność czy lewooczność traktowali jako ułomność ;)

Rockman92

lewooczność na pewno, nawet wymyślili jak rozwiązać ten problem, okulary

pawel059

hahahaa , weź się nie kompromituj koleś. Odpowiedź z serii "gówno wiem ale się wypowiem".

Rockman92

Basi_101 :"Tak było kiedyś bycie leworęcznym traktowano jak ułomność." - z tego wynika, że umiał ktoś lewą ręką pisać, a prawą nie

Rockman92:"tak jest. Dziwni ludzie kiedyś byli, ciekawe czy też lewonożność czy lewooczność traktowali jako ułomność ;)"

pytanie o to, czy jak ktoś widział lub lepiej widział na jedno oko było ułomnością.

Moja odpowiedź :"lewooczność na pewno, nawet wymyślili jak rozwiązać ten problem, okulary"- moja wypowiedź tyczy się lewooczności, nie wiem czy wymyślono coś na lewonożność, która chyba nie jest problemem chyba , że ktoś ma ją w takim stopniu, że jak biega to różnica jest tak duża, że kica

pawel059

ty chyba nie wiesz co to jest lewooczność.. Lewooczność nie polega na tym że lepiej widzisz lewym okiem tylko polega na tym że wygodniej ci go używać, np gdy patrzysz przez teleskop, mikroskop czy celujesz z broni. To jest wrodzona predyspozycja tak samo jak prawooczność która najczęściej (ale nie zawsze) występuje u praworęcznych. Każdy ma jedno oko dominujące i żadne okulary tego nie naprawią bo nie mają czego. Rozumiesz już? Tak już jest ,że zawsze każda część ciała jaką mamy jest dominująca: ręka, noga, oko, ucho.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones