Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
94 752 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

pamiętam jak dawno temu czytałam w brukowcu że on ma tylko 167cm wzrostu.. te dane które czytacie w różnych źródłach to chyba oficjane dyrdymały żeby polepszyć wizerunek aktora, dlaczego średniego wzrostu katie holmes gdy stoi na obcasach mocno go przewyższa??

ElizabethBathory_3

oczywiście z innych źródeł dowiadywałam się jeszcze ciekawszych sensacji że on ma nawet 164do166cm wzrostu, w dzieciństwie uwielbiałam czytać brukowce z lat 90-95(bravo i życie na gorąco) i conieco się zapamiętywało:P kiedyś przeczytałam że nie może mieć dzieci z nicole kidman bo był bezpłodny!!! O_O

ElizabethBathory_3

prawda jest taka, że cruise jest najwyższym karłem świata.

King_SX

ja mam 172!!!:D Jestem najwyższym karłem!!!!!:D

Robert_De_Niro

O nie, nie, nie, to nie takie łatwe :) Mając powyżej 170 cm to już się nie jest karłem, tylko człowiekiem niskiego wzrostu :P

King_SX

hehe xD

Robert_De_Niro

Na filmach jakoś tego u niego nie widac.

Slawolo

bo partnerki mu dobieraja wg wzrostu:D:D:D:D

użytkownik usunięty
moniczka12342

bzdury gadacie, on ma około 175cm, widać to nawet jak stoi koło Brada Pitta który ma ponad 180 że jest niewiele niższy!

A słyszałeś żarty o platformach?
Specjalne buty, które go podwyższają?

A tak w ogóle to od 170cm to jest już wzrost średni, nie niski.
U kobiet od 160. (Pytałam się przy wyrabianiu dowodu)
Pozdrawiam :)

ania_ce

Aniu z tymi "platformami" to nie żarty , sama Nicole Kidman potwierdziła że Tom zakłada tylko buty robione na zamówienie, śmiejąc się często że przy jej wzroście 1,80 to faktycznie on był malutki..
Sporo aktorów "mających zaszczyt" pracować z Cruise'm na planie filmowym też o tym wspomina , a on sam ma bardzo "duży" kompleks na tym "malutkim" punkcie, przez co bywa często bardzo nieprzyjemny dla kolegów

ElizabethBathory_3

każdy sobie woli dodać jeśli mu nie za dużo hehe
ja mam 1 cm więcej w dowodzie niż w rzeczywistości ale ciiiiiiiiiii:D:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones