Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
95 066 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

Ale czy można mówić, że to aktor formatu np Dustina Hoffmana? Sądzę, że nie, a wspólny występ w Rain Man o niczym nie przesądza...

Rob_Rock

Tak i nie będę tego argumentować (:

samotnia

Hmmm...

Pachnie mi tu stereotypem "zauroczonej nastolatki".

Jednakże rozumiem, poniechajmy jakiejkolwiek argumentacji i dalszego rozwijania tematu...

Rob_Rock

I dlatego nie chciałam, każdy mój argument zawsze jest przekręcany przeciwko mnie.
ps. chciałabym być znowu nastolatką, może patrzyłabym na aktorów mniej krytycznie, zwłaszcza tych których podziwiam.

Rob_Rock

Tom Cruise jest napewno nietuzinkowym aktorem, nie bierze nigdy byle jakiej roli. Analizuje role i czyta scenariusze, wybiera tylko te które mu się naprawdę podobają i do których pasuje doskonale. Uważam że spokojnie zasługuje na 9*. Według mnie zasługuje na większe uznanie, jak dla mnie jest o wiele lepszym aktorem niż np. Johnny Depp który zasługuje na maksimum 8*, nie wiem co tak bardzo ludzi nie przekonuje do Toma. I nie porównuj do Dustina Hoffmana do Toma Cruise'a proszę :) Są to bardzo różniący się od siebie aktorzy.

Rob_Rock

faktycznie Dustin Hofmann i Tom Cruise :)
co tu porównywać , no zrozumiałbym porównanie Tom Criuse vs Al Pacino

Rob_Rock

Można.
https://www.youtube.com/watch?v=n3i3ZB4rHew

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones