Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
94 501 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

58 lat na karku, a on ciągle wygląda na czterdziestolatka i wciąż w akcji. Tak trzymać!

aaaahunter

https://www.wprost.pl/wybory-parlamentarne-2019/wyniki/10256700/tom-cruise-uslys zal-komplement-od-prezydenta-ukrainy-wybuchnal-smiechem.html

Chlor_3

Dzięki!

aaaahunter

A ja 38 i ledwo dyszę ;)

Kansas_City_Shuffle

Nie daj się!:) Pozdrawiam!

aaaahunter

Pozdrawiam również.
Odezwę się za dwie dekady i zdam relację ;)

Kansas_City_Shuffle

Spoko! Powodzenia!

Kansas_City_Shuffle

Pewnie walą w staruszka Tomka zastrzyki z testosteronem i dlatego tak dokazuje. ;-)

Chlor_3

Ja bym tam nie odmówił podobnym terapią, gdyby dawały upragnione efekty.
Oczywiście kiedyś tam :)

Kansas_City_Shuffle

*terapiom.
Przepraszam!

Kansas_City_Shuffle

Ale trzeba przyznać że Tom chyba prowadzi zdrowy tryb życia bo wątpię że Charlie Sheen w jego wieku będzie się tak prezentował. :-)

aaaahunter

Myślę, że jego chirurdzy plastyczni wybudowali sobie niejedną willę za to, że tak młodo wygląda.

MatiLELZ

Może po prostu prowadzi zdrowy tryb życia? Dobre geny też robią swoje. Oczywiście niewykluczone, że miał jakąś operację, jakieś drobne korekty ale bez przesady, żadne operacje plastyczne cię nie odmłodzą.

Radiw84

No dokładnie!

MatiLELZ

Ale porównaj jego rysy - wcale się dużo nie zmieniły, pieprzyk wciąż w tym samym miejscu, więc raczej dobre geny i dbanie o siebie

aaaahunter

O kur...dę balans, gdyby nie ten wpis, nie zwróciłbym uwagi na wiek. Mam 33 wiosen, a wyglądam starzej od Niego. Czeka mnie los polskiego Janusza :(

Swoją drogą, dobry z Niego aktor, mimo, że niektórzy wieszają na Nim psy. Prócz Willowa, jest moim ulubionym kurduplem :)

Volfram

Wiesz, zawsze znajdą się "znafcy" co go krytykują, tyle, że wszyscy razem nie zarobili w życiu tyle ile zarobił jeden film Toma:) Ciekawy jestem tych dwóch najnowszych produkcji

aaaahunter

Myślę, że będzie dobrze. Co jak co, ale Cruise trafnie dobiera produkcje.

Volfram

Pełna zgoda!

aaaahunter

Dobrze wygląda, ale ma dziwnie ułożone zęby... Ktoś mu przestawił szczękę.

jasiu15

Kurde, nie zwróciłem uwagi, muszę sie przyjrzeć:)

aaaahunter

https://www.youtube.com/watch?v=dRbkwcoMleE

aaaahunter

Tom Cruise + okulary przeciwsłoneczne - +10 punktów do męskości, -10 lat wieku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones