Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
94 501 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

że taki wielki aktor jak on znany na całym świecie jest tutaj dopiero na 745 pozycji w
rankingu aktorów ;p ... a np. na 99 pozycji w top100 jest Paul Wesly,a co on zrobił w świecie
kina oprócz grania w serialiku takim jak "Pamiętniki wampirów" ... i kilku filmach ..żałosne ;/

blackberry123

Zdecydowanie popieram, świetny aktor z Toma, a ta pozycja .. coż bez komentarza, ludzie sa dziwni...

Lilly878

Oj no nie taki wielki ,sa wyzsi

kuba13445

tak zgodzę się z tym są wyżsi ale on zasłużył na to żeby być w top100 a nie na tak dalekiej pozycji ...fakt ludzie są dziwni..

użytkownik usunięty
kuba13445

a czym on jest gorszy od takiego Depp który jest na 2 miejscu?

pewnie niczym ale deepek zagral w wielu znanych filmach np Piraci z Karaibow. Nie wiem kto nie bedzie znal tego filmu.

xavor

Cruise też grał w wielu znanych filmach, ale różnica polega na tym że ludzie go nie lubią.

neo_angin

a ja go bardzo bardzo lubie!

http://srecenzje.blox.pl/2012/01/Tom-Cruise-poniedzialek.html

Lilly878

Za duzo dzieci na filmwebie nie znajacych filmow ocenia aktorow po jednej roli stad aktorzy serialowi maja wysokie noty a dobrzy aktorzy z ogromnym dorobkiem filmowym sa daleko za nimi Ale co mozemy na to poradzic?

surfice

no nie? niestety portal dla mas, więc "każdy oceniać może" (troche lepiej, ale najpewniej trochę gorzej :D ). No chyba ocena chociażby terminatora II to pokazuje. Niestety neomania zatacza coraz szersze kręgi i niedługo 8 letnie dzieci będą plagą w internetowym świecie;/

blackberry123

Rzeczywiscie to chore Ale umowmy sie kto ocenia pamietniki wappirow i aktorow tam grajacych? dzieci, ktore maja po kilkanasice lat , kiedy Tom gral w rewelacyjnych filmach ich jeszcze na swiece nie bylo Wiec o czym my mowimy Nietetety to przykre ale coraz czesciej tak sie dzieje

surfice

Noo to prawda surfice ..

blackberry123

Według mnie Tom powinien trafić chociaż na 90 miejsce, bo jego obecna pozycja jest jakaś porąbana.

Zafinka

on w pierwszej 50-tce powinien być a nie na 745 pozycji ...

blackberry123

Ranking.. jak to ranking .. śmieszny, z tym się zgodzę, a Tom Cruise ma za wysoką ocenę, przeciętny z niego aktor.

Wad3r

nie zgodze sie - gra lepiej niz wielu aktorow z 1wszej setki. prawda jest taka ze ludzie czesto daja wysoka ocene nie za gre tylko za to ze im sie aktor podoba...

artixz

No właśnie... dokładnie, a Tom Cruise również ma za wysoką ocenę, pewno za ładną buźkę.

Wad3r

nie powiesz mi, ze ocene ma tylko za wyglad. chyba nie wiesz jak niektorzy aktorzy tragicznie graja a jednak sa znacznie wyzej w rankingu. cruise w niejednej scenie pokazal na co go stac i wlasnie za to go doceniam.

artixz

On jest bardzo dobrym aktorem. W filmach gra wspaniale. Możliwe, że niektórzy tego nie widzą.

Zafinka

powinien byc conajmniej w top 50 ... nie wiem czemu ma 750 miejsce to jest smieszne i chore

Zafinka

Wspaniale to grał Gregory Peck, czy Anthony Perkins w "Psychozie"... Cruise gra nieźle, ale nie "wspaniale"

Wad3r

Oj ja mam swoje zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones