Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
94 972 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

Gra dość często w dobrych filmach, ale aktorzyna z niego raczej kiepski.... hmm

Wad3r

Za to tancerz niezły :)
http://www.youtube.com/watch?v=FF_vliKV2Lw&feature=related

CYKoooR

i ksiądz :)

http://srecenzje.blox.pl/2012/01/Tom-Cruise-poniedzialek.html

Wad3r

a wg mnie jest bardzo dobrym aktorem, tylko ludzie go nie lubią, bo nasrane, że tak brzydko powiem, we łbie przez tą scientologię. tyle

justy_maje

Aktorem to może i nawet nie jest najgorszym, ale osobiście czuje do niego niesamowitą antypatię, z jakichś niesprecyzowanych powodów nie mogę na niego patrzeć, do końca nie wiem skąd to się bierze, z męskich aktorów tak samo negatywnie odbieram jeszcze tylko Russela Crow :|

Może to przez te wszystkie afery telefonowe, nieszanowanie ludzi z którymi sie pracuje, itd, ciężko polubić kogoś o kim wiemy, że na co dzień ma paskudny charakter, może jakby był naprawde świetnym aktorem to by mi aż tak nie przeszkadzało. Do żadnej aktorki nie żywię podobnych uczuć, ale pare polskich 'celebrytek' czy 'pseudo-piosenkarek' by sie znalazło.

Koboshi

no właśnie i przez pryzmat niechęci niektórzy mówią po prostu że ktoś jest słabym aktorem, tak jest najprościej, z kolei ciężko powiedzieć że np. Tom Cruise jest świetnym, aktorem skoro się go nie lubi, i tak koło się zamyka ;p

justy_maje

Zgadzam się z tobą, najlepiej jest powiedzieć że się jakiegoś aktora czy aktorkę nie lubi a to za wygląd a to za religię czy jakieś skandale i tak po prostu dać mu ocenę 1/10, tylko co ma życie prywatne do aktorstwa ? Jak patrzę na jakim miejscu w tym żałosnym rankingu się on znajduje to mi się serce kraja. Osobiście mam gdzieś kto w co wierzy czy jakiego koloru ma skóre człowiek to człowiek a jeśli chodzi o jego grę aktorską jest wprost genialny, przykładowe filmy:
- Urodzony 4 Lipca
- Wywiad z wampirem
- Jaja w tropikach
- Zakładnik
- Magnolia
Tom w 5 różnych odsłonach i niech ktoś mi powie że zasługuje na 1 jak to Koboshi ocenił. Pozdrawiam !

NaCpAnY

Tom kiedyś był mega gwiazdą a dziś się z niego nabijają, rzeczywiście żal, ale filmach bardzo fajnie się go ogląda :)
nie rozumiem jak można ocenić takiego aktora na jedynkę, skoro on z tego żyje (raczej luksusowo) i zdobył parę nagród za to co robi a ten co go tak ocenił... no cóż wątpię żeby miał jakieś osiągnięcia w dziedzinie filmu haha

NaCpAnY

Na 1/10 nie zasługuje, bez przesady! Ale gdy ktoś mu ładuje 9 lub 10... to śmiem twierdzić, że raczej kiepski z niego krytyk ;)

Wad3r

Ktoś musi zawyżać mu ocenę, skoro inni zaniżają ;]

NaCpAnY

Zgodnie z tą logiką, zaczniesz rozdawać samochody? Skoro inni je kradną, to ktoś musi je przecież ludziom zwrócić....?

Wad3r

Na rozdawanie samochodów to mnie nie stać, a wystawienie 10 nic nie kosztuje, tym bardziej że Tom to jeden z moich ulubionych aktorów. Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones