Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
94 972 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

Denerwuje mnie jak ludzie oceniaja go przez jego religię. To jego sprawa.. A znajac media to
duzo rzeczy na jego temat jest wymyslonych.. Jest genialnym aktorem i jakos nie widac
zeby byl chory na glowe xD

Yagamii

zgadzam się,
może takiej religii bym dla siebie nie wybrała i jej nie popieram, ale on też z nią nie ma łatwo, więc...
tutaj jest brany pod uwagę jako aktor, a za to, to ja go podziwiam. świetnie gra i wygląda (w ogóle nie jak gościu z 50 na karku)
;)

Yagamii

Życie osobiste odstawiajac na bok i patrzac na to jaki z niego aktor... Dla mnie jest cudny uwielbiam go w rolach prawdziwego macho ktory ratuje ludzkosc ziemie czy cokolwiek. W niepamieci moglam cale dwie godzinki patrzec na tego slodziaka <3

Yagamii

Ten wpis i te 2 komentarze powinni przeczytać inni. Szkoda, że aktorów nie oceniamy po skali talentu. Tom jest genialny w tym co robi, magnetyzm tego! rodzaju często się nie zdarza.

Yagamii

Zgadzam się z wami. Tom jest naprawdę dobrym aktorem, który od ponad 20 lat utrzymuje się w formie. Filmy z jego udziałem naprawdę są warte uwagi. Oceniajmy jego jako aktora, a nie ze względu na życie prywatne.

Yagamii

bardzo dobry aktor co udowodnił w Rain manie! ponadto ma charyzme i to coś co sprawia że chce sie go ogladac

Yagamii

uwielbiam gościa, a i spożywczy jest

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones