Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
94 972 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

Średnia ocen: 3,9 czyli ujdzie - idealne podsumowanie.

Droo

20 tytułów
średnia ocena: 6,7

Droo

11 tytułów
średnia 3.0

użytkownik usunięty
Droo

12 tytułów ( na razie, rzecz jasna )
średnia 6.0

Droo

30 tytułów średnia ocena: 7,3

użytkownik usunięty
Droo

12 tytułów
średnia ocena: 6,9

Droo

obejrzałeś: 16 tytułów średnia ocena: 7,3
coś słabe filmy z nim widziałeś, grał w paru bardzo dobrych filmach, u szeroko znanych reżyserów.

Droo


obejrzałeś: 28 tytułów
średnia ocena: 6,5
chcesz obejrzeć: 1 tytuł
masz ulubionych: 1 tytuł

Droo

obejrzałeś: 24 tytuły
średnia ocena: 7,7
chcesz obejrzeć: 12 tytułów
masz ulubionych: 4 tytuły

Droo

co ujdzie?? aktora nie ocenia się po jakości filmów w jakich zagrał tylko po jakości jego gry akorskiej.

return_lux

Na pewno nie jest to najważniejsze kryterium oceny, ale jednak nie wolno tego pomijać.

return_lux

Tak, zazwyczaj tak, ale Toma Cruise akurat 98% ocenia przez scjentologię i nawet jakby zagrał w ich ulubionej produkcji, gdyby stanął na rzęsach, by być jeszcze lepszym to i tak zamiast oceny 8, 9 czy 10 dostanie 1 od wszystkich baranów, którzy oceniają po poglądach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Cartner

Mówisz, że 98% użytkowników tego portalu oceniających TC, to albo dzieci albo debile? daj jakieś źródło do tych wyliczeń.

Wbrew temu co piszesz, jest całkiem sporo osób, które nie widzą w nim super aktora. Ma odrobinę talentu, która pozwala na jako taką mimikę i specyficzną manierę dupka, która sprawdziła się na początku jego kariery i zagwarantowała mu sukces. Gdyby nie ferment jaki sieje wokół siebie, nie byłby tak popularny. A i bez tego i tak gra tylko w wysokobudżetowych gniotach.

Droo

To twoja opinia, nie zmienię jej. Mówię tylko, że większość osób piszących tutaj, na forum, wytyka mu, jak pisze return_lux, wzrost, sektę, rodzinę. Równie dobrze można by oceniać np. Woody'ego Allena tylko za to, że ożenił się z adoptowaną córką - ale czy ktoś to robi? Nie, wszyscy oceniają jego kunszt. Nie mówię, że ty tak robisz, bo nic takiego nie doczytałam, ale ogólnie tak to widzę. Nie mówię, że od razu trzeba mu sypać dziesiątki z serduszkiem, ale (przyznasz mi rację czy nie, ja to widzę) jego pozycja w rankingu top (który jest nieadekwatny do realiów, patrząc choćby na pierwszą 50) spada przez właśnie takich ludzi. No, nie będę się o nic kłócić, ja go lubię jako aktora, jako człowiek go akceptuję i już

Droo

Dokładnie w 100% popieram. Gdyby oceniac aktorow poprzez ich zycie osobiste, to znalazloby sie mase roznych rzeczy na kazdego. Jak dla mnie to Cruise może ubierać się w sukienki i walić konia na środku Times Square, ale dopóki gra na bardzo przyzwoitym poziomie, to dla mnie jest to ok.

Tmk1906

obłęd :D popieram jak najbardziej.

Droo

obejrzałeś: 37 tytułów
średnia ocena: 7,5

Droo

obejrzałeś: 26 tytułów
średnia ocena: 7,1
chcesz obejrzeć: 3 tytuły
masz ulubionych: 0

Droo

Filmy 32 - średnia 6,2

użytkownik usunięty
Droo

Średnia 7,6 przy 33 tytułach

Droo

7,8 przy 25-ciu.

Droo

Obejrzane 17 tytułów
Średnia ocena 8.2
Chcę obejrzeć 12 tytułów
Ulubionych tytułów 3


Bardzo dobry aktor z niewykorzystanym potencjałem komediowym.

Droo

27 / 7,1

Droo

obejrzałeś: 35 tytułów
średnia ocena: 8,2

chcesz obejrzeć: 6 tytułów
masz ulubionych: 8 tytułów

Droo

Dream is always the same:
https://www.youtube.com/watch?v=n3i3ZB4rHew

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones