Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
94 501 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

Chodzi mi o prace z reżyserami przede wszystkim! Z tych aktorów generacji od lat 80'-90' to chyba tylko Leo czy Pitt mają porównywalne... Niesamowite, m.in. :

Stanley Kubrick, Martin Scorsese, Steven Spielberg, Sydney Pollock, Brian De Palma, Oliver Stone, Ridley Scott, Michael Mann, Paul Thomas Anderson, Edward Zwick, Tony Scott czy Robert Redford.

Robi to wrażenie. Szczegolnie,że z kilkoma pracował nie raz , nie dwa. Poza tym też to nie wszystko, wymieniłem tych najbardziej znanych. A przeciez np. Reiner czy Howard to też fajne wspolprace.

mateos8

*Wróć! Zapomniałem o Francisie Fordzie Coppoli!! No niebywały ma ten rozkład!

mateos8

ale nie wiem czy zauważyłeś ale najlepszą role wg mnie ma u olivera stona w urodzony 4 lipca nie twierdze że w innych filmach żle gra bo bardzo dobrze gra ale uważam że wtedy powinien dostać oskara :)

szczeciniak87

Jakie jest twoje Top 3 ulubione jego role + Honorowy przykład? U mnie: 1.Urodzony 4 lipca 2.Ostatni samuraj 3.Magnolia Honorowy przykład Top gun Maverick

szczeciniak87

I co do oscara zgadzam się zasługiwał za Urodzonego ale nie zapomniałeś o tym że Konkurenta miał?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones