Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
95 066 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

Ale dla mnie to jeden z najbardziej irytujących aktorów. Nie jestem w stanie z nim, czy z Di Caprio obejrzeć całego filmu, chyba, że w męczarniach.

kryszti

leo to wrecz nie cierpie , zwykly pozer

parsxzywykutafon

Sam nie wiem o co chodzi, trudno powiedzieć czy są słabymi aktorami, czy po prostu mają jakąś wk*rwiającą manierę.

kryszti

aktorami sa znakomitymi i to nie podlega dyskusji . do cruisa nic nie masm . leo to dla mnie swietny aktor lecz prywatnie straszny pozer

parsxzywykutafon

Ja nie mogę patrzeć na ich "aktorstwo". I sam nie wiem dlaczego. Leo tylko pasuje mi do roli pretesjonalnych snobów i lalusiów, a Cruise... nie obejrzę z nim już nigdy filmu. Prywatnie to chyba właśnie Cruise jest gorszy, przecież jest tępym świrem z mnóstwem nieśmiesznych odchyłów. Heh może ktoś mi wyjaśni co jest tak denerwującego w tym człowieku, bo sam nie mogę tego rozgryźć :)

kryszti

uwazam ze leo genialnie zagral w gilbercie grape czy np w chlopiecym swiecie , popisowe role cruisa to np magnolia ludzie honoru czy chociazby taki zakladnik gdzie wciel;il sie w paskudnego łotra. tak masz racje tomowi odpier.....a i to mocno gdyz zwachal sie z tym scjentologicznym gownem,dla ktorego jest tylko kura znoszaca zlote jaja.leo natomiast to faktycznie taki ku....a sped.....y wymoczek .gra dobrze lecz jest pozerem ,nie moge juz czytac np . o tym jak ledwo co mogl wypowiadac kwestie swego bohatere w przecietnym zreszta(w/g mnie django) gdyz gardzil swym bohaterem za jego rasizm . to zwykle pozerstwo i szukanie dobrej prasy w swiecie pseudopoprawnosci politycznej . lecz powtarza aktorami obydwoje sa naprawde niezlymi ,zreszta tom jest lepszy od leo w kwesti gry aktorskiej .

parsxzywykutafon

No cóz pasował do tych ról, choć nie przepadam ani za jednym ani za drugim filmem. Za to w Infiltracji np nie mogłem wytrzymać :) A jeżeli chodzi o ludzi honoru, to jest jedna z ról Cruisa która mnie właśnie najbardziej irytowała. A film powinien się nazywać ludzie dyshonoru, albo pseudohonoru. W sumie Cruise pasuje dla mnie chyba tylko w irytujących rolach, nie sądzę by potrafił zagrać kogoś inteligentnego i sympatycznego... taki Ostatni Samuraj byłby świetnym filmem gdyby nie Cruise. Nie wiem, może to ja jestem jakiś głupi czy ślepy, bo nie widzę u niego za grosz talentu. Bierze się za rolę "kozaków" i wychodzi z tego parodia. A co do Django, to jest to jednak dla mnie film ponadprzeciętny, choć jeden ze słabszych Tarantino. I Leo akurat dobrze tam wyszedł w roli pretensjonalnego wymoczka "z wyższych sfer", no i co tu dużo gadać, ze śmiercią mu do twarzy. Rzadko trafia się taki rarytas jak śmierć Di Caprio :)

Moze rzeczywiście się nie znam czy coś, ale dla mnie to marni, przereklamowani aktorzy. Może to jak są wk*rwiający przesłania mi ich talent.

kryszti

Chyba jest taki zarozumiały i przemądrzały jak w "rain manie" - z reszta kto normalny kładzie sobie kupę słowika na twarz..haha..a jeszcze po obejrzeniu "absolwenta" to sierdziłam że hoffman tez taki był przemądrzały jak i ten Tom jak był młody. wiec nawet do siebie pasowali w tym "rain manie"

lila_O

heh, nie ma to jak opie*daleć komuś du*ę za plecami. Tym bardziej aktorom. Pffff... Żenujące. Nie lubisz tego aktora? Ok, rozumiem, Tom i Leo to nie pomidorowa. Ale żeby coś takiego? A może powinniście założyć sobie na fb jakąś grupę "wsparcia" typu "Grupa wsparcia dla nienawidzących Di Caprio i Cruise'a". Ludzie rozluźnijcie pośladki, zatwardzenie to niemiła choroba, zazdrość, zawiść i nienawiść również. Pozdrawiam i miłego życzę. :)

kgsd

To sie nazywa wyrażanie swojego zdania. Czemu dla ciebie to takie newralgiczne. Cruise nigdy tego nie przeczyta ani nie spotka nikogo z tego forum. Ludzki gatunek jest żenujący...

kryszti

"Ludzki gatunek jest żenujący..." Ehh... Pozwolę sobie zacytować jednego "gościa": Czemu to widzisz drzazgę w oku swego brata, a belki we własnym oku nie dostrzegasz?
Przyganiał kocioł garnkowi...
I na koniec zacytuję Cię po raz kolejny "To sie nazywa wyrażanie swojego zdania". I zaskoczę Cię, bo chyba nie wiesz, że JA TEŻ MAM DO TEGO PRAWO.
PS: Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w d*pie.

kgsd

Ale teraz zasadziła szeregiem wtórnych, wyświechtanych sloganów. Skąd pomysł, że nie przestrzegam tej przysłowiowej belki? Mój samokrytycyzm podbiega pod masochizm, co mi mówi każdy kto mnie zna, więc nie trafiłaś. Najbardziej chyba płytki argument, w stylu "chyba ty".
Toć miej w dupie co chcesz haha :D

kryszti

*dostrzegam

kgsd

Rozhisteryzowana, nadwrażliwa z ciebie dziewczyna :) Oceniasz przez pryzmat siebie, na podstawie zaprogramowanych ci kanonów myślenia. A masz coś do powiedzenia na temat Cruise'a czy tylko postanowiłaś mi poprawić humo?. Może trochę merytoryki dla odmiany, czy też jednak jeszcze mnie pobawisz swoimi domniemaniami?

Skoro masz moje zdanie w dupie to czemu w ogóle do mnie piszesz, czy to nie czysta ambiwalencja. No i sorry ja tak pop*ierdolony jednak jak Tom Cruise nie jestem, predzej jak Charles Manson, bo juz on jest normalniejszy.

kryszti

"Skoro masz moje zdanie w dupie to czemu w ogóle do mnie piszesz" Odpowiedź brzmi, BO MOGĘ ;)
Mam nadzieję, że znasz definicję słowa slogan, aczkolwiek mam podstawy, by w to wątpić.
Twój masochistyczny samokrytycyzm mam głęboko w poważaniu, bo nie o tym tu mowa.
Nie obchodzą mnie też "ludzie, którzy Cię znają".
Doszukiwanie się "chyba ty" to już wgl pokazuje jaki naprawdę jesteś "samokrytyczny".
"Rozhisteryzowana, nadwrażliwa z ciebie dziewczyna"- a mama mi mówi, że wgl nie jestem wrażliwa, a Ty popatrz, wypatrzyłeś u mnie nadwrażliwość. Muszę jej to koniecznie pokazać.
Pewnie, że oceniam przez pryzmat siebie, gdybym postrzegała ludzi przez pryzmat Ciebie, to nie miałabym przyjaciół.
Co do Toma, to ja swoje już powiedziałam/napisałam <patrz wyżej>
"poprawić humo"???- jeśli chodziło o humor, zapraszam na pw, ponoć moje dowcipy są genialne.
Nigdzie nie przyrównałam Cię do Toma, więc nie wiem skąd to zdanie: "No i sorry ja tak pop*ierdolony jednak jak Tom Cruise nie jestem".
Odnosząc się jeszcze do posta niżej to nie jestem ani debilem, ani trollem. Co do rozmnażania się, to w najbliższym czasie dzieci nie planuję, no ale... wpadki są nieprzewidywalne.
Nie Ty tu jesteś od tego, by decydować kto zasługuje na to by żyć lub nie...
Licz się ze słowami...

kgsd

Twoja osoba, ani zdanie naprawdę mnie nie interesuje, wiec nie bedę sie o nic wykłócał, na serio mam to gdzieś, to tylko głupie forum. Szkoda nerwów na kolejną czczą gadkę o niczym. W sumie powinienem ograniczać rozmowy na forum, do tych, z ludźmi którzy mają coś tak naprawdę do powiedzenia. Wtedy nie prześladowaliby mnie idioci typu funkmachine. Ciebie nie znam i raczej nie chciałbym, możesz sobie lubić Cruise'a, nie przeszkadza mi to.

Jestem antonimem narcyza, mam multum wad, najgorszy nikt. Mimo to mnie j*bnięty od tego w moim mniemaniu irytującego i chorego psychicznie aktora. A jeżeli ty lubisz wszystkich aktorów. Jak np Karolaka głosującego na PO i inne beztalencia, to się zastanów nad sobą :)

kryszti

Tak mi mów, tak mi dobrze...
Nie uzależniam sympatii względem drugiej osoby od jej poglądów politycznych.
Niby "głupie forum", a aż Cię świerzbi, żeby mieć ostatnie słowo.
"Wtedy nie prześladowaliby mnie idioci typu funkmachine"- jestem daleka od prześladowania kogokolwiek, a zwłaszcza Ciebie.
"Ciebie nie znam"- więc zwracając się do mnie <czyt. odpisując na moje posty> mógłbyś nie używać obraźliwych słów, typu "idioci", ewidentnie pijesz do mnie, a ja Cię nie obrażam, Mimo wszystko jestem ponad to.
"Jestem antonimem narcyza, mam multum wad"- nie uważasz że wspominanie za każdym razem o sobie samym, to w jakimś stopniu narcyzm? Tym bardziej, że to forum o Tomie, a nie o kryszti.
Karolaka miałam przyjemność spotkać i porozmawiać, może filmoteki nie ma jakiejś genialnej, ale jako człowiek, bardzo sympatyczny.
Czego nie można powiedzieć o Tobie. Każde słowo krytyki traktujesz jako atak i z każdym Twoim postem stajesz się bardziej wulgarny i niemiły, usilnie próbując wcisnąć mi, że samokrytyka to Twoje drugie imię.
Nasza dalsza konwersacja nie ma sensu.
Masz swoje 5 minut, możesz mi jeszcze czymś pocisnąć. Np. że jestem tępą idiotką, płytką lalą, niezrównoważoną fanką aktorów głosujących na PO itp, itd.
Ka-bum... Możesz mieć ostatnie słowo, bo wiem, że bardzo tego chcesz...

kgsd

Zazwyczaj staram się mieć ostatnie słowo w tematach które zakładam, sytuacja jest odwrotna, gdy to ja piszę w czyimś wątku.
Nie porównuję cię do funkmachine. Nie znam cię ok? Ty mnie też a jednak zaszufladkowałaś mnie jako jakiegoś typowego narcyza.
Skoro większość społeczenstwa to idioci, a ty nacisnęłaś mi na odcisk uważając, że siebie ubóstwiam... może i przesadziłem. Ale przecież to nie osobiste, nazywając ludzi idiotami nie odczuwam emocji. W realnym życiu też niestety nie umiem często zamilknąć, przez co bymnajmniej profitów nie mam. Nawet jeżeli jesteś inteligentna, twój post był idiotyczny. I tak. Zdaję sobię sprawę, że ja także mam mnóstwo idiotycznych postów. Co wiecej moja głupota jest bezgraniczna.
Nie, nie uważam tak. Tym bardziej znając siebie. Z resztą to ty przecież chcesz gadać o mnie, nie uważasz? Już pisałem o tym jak niemerytoryczne jest rozprawianie o mojej osobie o nikłej wartości, szczególnie społecznej. Tak więc wydało się... lubisz Karolaka. No przykro, mi po prostu nie znajdziemy wspólnego języka.
Życie to walka, nie przepadam większością ludzi których spotykam w swoim życiu. Jeżeli mnie atakujesz, jak inaczej mam to odbierać. Tak jak piszesz to forum o Cruisie, a nie o mnie, wiec na ch*j o mnie dywagujesz. A jeżeli chodzi o wzmiankę o wulgarności i niemiłym usposobieniu do życia to dziękuję za komplement :) Możesz jeszcze wspomnieć że jestem aspołecznym dziwakiem, to może jeszcze cię polubię. Po prostu obraziłaś mnie swoim wcześniejszym bezmyślnym postem, stąd moja reakcja.

"Masz swoje 5 minut, możesz mi jeszcze czymś pocisnąć. Np. że jestem tępą idiotką, płytką lalą, niezrównoważoną fanką aktorów głosujących na PO itp, itd."

Czy to nie esencja hipokryzji? Kto zaczął? Odpowiedz sobie na to pytanie. Adaptuję się do poziomu rozmówcy.


Oczywiście, że chce mieć ostatnie zdanie w swoim bezwartościowym temacie, na tym bezwartościowym forum. Co innego mi został w moim marnym niewolniczym życiu czyż nie? Ogólnie to w moich postach jest trochę ironii i cynizmu, nawet jezeli niskich lotów. Nie bierz internetu na poważnie.

parsxzywykutafon

Ta scjentologia to wydaje mi sie że to raczej coś w rodzaju towarzystwa wzajemnej adoracji. Stowarzyszenie mające na celu wspieranie się w różnych inicjatywach typu: ja cie wkręce do filmu żebyś zarobił troche kasy, a ty wkręcisz mnie, lub kogos z rodziny (scjentologicznej) w inne przedsięwzięcie. Swoi pomagają swoim jednoczesnie tworząc coś w rodzaju kościołu.

skyter

Podobne działanie można zaobserwować u spoleczności żydowskiej, gdzie chętniej pomagają i zatrudniają "swoich".

skyter

scjentolodzy bardzo dbaja o ludzi pokroju toma czy travolty lub innych znanych aktorow. kasa , kasa kasa . najbardzierj zszokowalo mnie to jak kate holmes w koncu uciekla on naszego oszalalego tomka i wtenczas scjentolodzy oswiadczyli ze juz ruszyla machina majaca znalezc tomowi nowa zone.

nie uzywam capslk i nie stosuje znakow inteprunkcyjnych wiec z gory przepraszam jesli cie to denerwuje/ a wracajac do tematu oni jak juz kogos przyjma z taka pozycja jak znany aktor to juz nie wypuszcza . oczywiscie tomek i inni sa po gruntownym praniu mozgu .

parsxzywykutafon

To po prostu sekta, nazwijmy rzeczy po imieniu. Nie zamierzam nikogo urażać, ale większość religii ma znamiona sekty. Cruise to jakiś psychol :)

kryszti

Ja pier.dole ty tepa maso w kazdym aktorze widzisz tepaka, ile masz jeszcze takich tematow, hurtowo je wklejasz? Ten sam shit powielany setki razy, jakiz ty jestes żalosny. Musisz miec bardzo smutne zycie nieudacznika.

funkmachine

hahaha :D

funkmachine

Żałuję że nie mogę polajkować Ci tego komentarza. To całe "kryszti" mi również działa na receptory nerwowe. No ale co o aktorstwie może wiedzieć ktoś kto ogląda Pokemona??? Jeszcze brakuje Power Rangers i Czarodziejki z Księżyca do kolekcji...

kgsd

Trzeba tępic robactwo, a to cos o niku kriszti jest takim wlasnie roblem, najnizszych lotow. Wogole sprawdz co ten kretyn wypisuje za idiotyzmy przy kazdym temacie. Patologia slowa plus patologia wychowania jest u niego wszechobecna.

funkmachine

hahaha uśmiałam się. To "coś" 30 grudnia 2014r. było kobietą i miało chłopaka, natomiast 5 dni temu było już mężczyzną i posiadało żonę katoliczkę.
Może to Rafalala, albo Ania Grodzka? hahahaha
Co do patologii, to nie wnikam w jego/jej wychowanie, ale wizyta u psychologa by temu czemuś nie zaszkodziła. Zaburzenia osobowości to już schizofrenia...

kgsd

Ja juz mialem z tym czyms kilka przepraw, jego lico nieskalane jest myslą. Jakby urzadzili cos takiego jak para-olimpiada z inteligencji, to by sie nie zalapal nawet do skladu rezerwowego :)

kgsd

Haha trafił swój na swego, dobrze, że się nie rozmnożycie, to by była tragedia dla ludzkości. Choć mam nadzieję, że nie jesteście debilami, tylko trollami. Jeżeli inaczej, to nie zasługujecie na życie z racji marnowania intelektu.

funkmachine

hahahah :D Jesteś niesamowity gościu, ty musisz udawać :)

kryszti

Taka ogólna dygresja... co niektórzy tu, jakby chcieli mnie dowartościować swoim debilizmem. Dzięki.

kryszti

TY jestes tak zenujaco uposledzony, tak bardzo tępy, ze dowartosciowac cie moze jedynie widok gówna na dnie kibla, ten sam poziom mentalny reprezentujesz co takowy stolec.
Niezly mam ubaw, jak wszyscy z ciebie leją i maja za totalnego głaba,a ty dalej desperacko probojesz okrecac kota ogonem, ze to niby ty jestes taki inteligetny. Jakiez to jest zalosne, zeby w tak desperacki sposob podbudowywac swoje niskie poczucie wartosci. Musisz byc niekochany.
Skoro ci wszyscy zarzucaja glupote, to przyjmij do swojego tępego dekla, ze cos jest na rzeczy.

funkmachine

Nie ma co obrażać kogoś, kto jest skrzywdzony przez los i wyżej sra niż głowę ma. Szkoda tylko naszych nerwów. ;)

kgsd

Możecie mnie wyzywać, to nawet miłe, ale nigdy się nie spotykajcie, nie rozmnażajcie się. Proszę, Mogę nawet się zabić jak was to zadowoli, albo dam psycholowi ale dam najpierw przesladującemu mnie socjopacie psychopacie funkmachine najpierw mnie trochę potorturować :)

kryszti

jakie to żalosne jest co piszesz, w dodatku nielogiczne. Niezly z ciebie jest nieudacznik. Ty jednak jestes patologicznie tępy.

funkmachine

Pocieszny z ciebie troll. A teraz wypierdalaj Bateman. Najlepiej z tego świata.

kgsd

masz szanse złapac literówke

funkmachine

Jestem upośledzony, tępy. Powtarzam, nie obrażaj stolca zestawieniami ze mną.
Wszyscy? Znasz znaczenie słowa wszyscy? Paru idiotów to nie wszyscy. Idioci to wiekszość społeczeństwa, co nie czyni ich wszystkimi. Tak naprawdę to to tylko masa którą się manipuluje. W ogóle szkoda czasu by wypisywać moje wady taki jestem beznadziejny i sfrustrowany. Aż mi głupio, ze zajmuj wasz śmieszny, nic nie warty czas.

Faktem jest jednak, że nie jestem aż tak popi*rdolony jak Cruise lub ty chory psychicznie egocentryku, ponadto trolu internetowy.
Wypierdalaj. A najlepiej z tego świata, zrób prezent bliskim.
Po prostu umrzyj, hipokryto, odnieś wszystkie swoje posty do siebie.

kryszti

"Jestem upośledzony, tępy. Powtarzam, nie obrażaj stolca zestawieniami ze mną."

hahha co za idiota, ty dalej nie rozumiesz, ze ten twoj tekst jest nielogiczny.
No bystry to ty sie nie urodziles. Ty nawet patologiczny kretynie nie rozumiesz jak sie ciebie obraza.

funkmachine

Dobre :D Ty wypowiadający się o logice. to już przekraczenie granicy pewnej etyki trollingu. Rozumiem, że musisz być zły na świat z powodu skażonych genów które skazały cię na powolną mekę. Jeszcze po raz tysięczny debilu powtórz, że jestem tępy. Podczas gdy jak żyję jest jednym z najbardziej nieudolnych 'trolli' jakich widziałem. Jednak trzeba powiedzieć, że wyróżnia cię zawziętość. Ty naprawdę musisz mieć parszywae życie, więc nie krępuj się... masz moje zezwolenie na ponowny kretyński post.

Ty naprawdę musisz nienawidzić Ice Cuba.

kryszti

Ty k.rwa jestes tak patologicznie glupi, ze nie rozumiesz nawet sam tego co piszesz, a juz nie wspomne o innych osobach, ktorzy cie tutaj jada jak byle szmate.
To ciebie kazdy beszta, to ty sie osmieszasz przy kazdej probie wypowiedzi, to co z nami jest cos nie tak, czy z toba ?Po mnie jikt nie ejdzie oprocz ciebie krzywy ryju.
Dostales geny idioty, to miej pretensje do rodzicow. Pamietaj tylko, ze nie ejst wstydem urodzic sie glupim, wstydem jest nim umrzec.
Moje zycie jest cudowne, nja nie sram na swoj kraj jak ty, i nie placze, jaka to jest u nas bieda, bo mi sie zyje w dostatku, zarowno mentalnym i jak i finansowym.

"Ty naprawdę musisz nienawidzić Ice Cuba."

Co za ku.rwa idiota, co ma piernik fdo wiatraka. Sens tego zdania w kontekscie tego co pisze, jest rownie absurdalny jak twierdzenie, ze potrafisz myslec logicznie.
Tak bardzo zenujaco probujesz mnie zdykredytowac, ze na koncu zawsze wychodzisz z tego jako pajac, ktory muysli, zej est zabawny, a te twoje suchary to tylko i wylacznie irytacja.

funkmachine

Ośmieszasz Ice Cube'a udając debila i każdy kto ma trochę rozumu w głowie to widzi. Trzeba być totalnym idiotą żeby uwierzyć, że ty tak wszystko na serio. Hahahahahaha twoje życie jest cudowne :D No na pewno, a wylewasz frustrację na marnym forum jak troll internetowy, dla hobby.

A tak naprawdę pewnie masz 14 lat i cię w dzieciństwie bili metalowym prętem po głowie, a teraz wyżywasz na forum. Psychopata z jakimś umiarem już dawno by sobie odpuścił, ty chyba nie odpuścisz dopóki nie zamordujesz. Nie możesz wiecznie wizualizować Bateman, musisz w końcu kogoś zamordować, skoro już nie wytrzymujesz i cię tak nosi. No ale we mnie masz oparcie, zawsze jak bedziesz miał ochotę kogoś zadźgać a następnie zbesztać(tak jak to mnie każdy beszta :( ) zwłoki, to wejdź i trochę mnie powyzywaj. Wiem, że to nie jedyny temat gdzie robisz z siebie debilnego, nieopanowanego, chorego psychicznie, tępego śmiecia bez zachamowań. Prowokujesz głupotą by mieć kogoś powyzywać. I ok. Masz moją aprobatę. Zawsze lepiej aniżeli miałbyś matkę zamordować czy z kim tam mieszkasz, bo jak żonę to powtórzę... wyrazy współczucia.


NO K*RWA JAK NIC WYKAPANY BATEMAN, NAWET OSTATNIO KSIĄŻKE CZYTAŁEM TO IDENTYCZNY On też taki cudowny, żyjący w dostatku, zabiłby każdego kto nie jest korporacyjnym śmieciem bez własnej tożsamości.
Także masz tu obszerny post który możesz pojechać... możesz też zrobić coś pozytecznego... tak mówię o samobójstwie. Wypierdalaj. Amen.

kryszti

Obszerny jak dla ciebie oczywiście, nie chce cie przemeczac, przeciez nie tylko mnie prześladujesz świrze.

kryszti

Ice Cube to sie smieje z takich kretynow jak ty, po za tym poznalem go osobiscie, jak mieszkalem w Cali, robilem z nim wywiad do magazynu Elemental i tak jakby nie uwazal mnie za idiote, a wrecz byl zachwycony, ze w PL ma takich fanow.
Nawet nie czytam reszty,. Dla mnie i dla wiekszosci na tym portralu to ty jestes mentalnym scierwem, a to co piszesz to wyciek sraczki z twojej tepej glowy. Mentalna szmata to dla ciebie i tak zbyt duzy komplement. Tak sprawdzalem twoje wypowiedzi i nie bylo by tematu, zeby z ciebie sie nie smiano. Trollem jestes widac doskonalym.
Mam taki mega ubaw z ciebie, ze az mi cie szkoda. Bozia oszczedzala na rozumie, kiedy sie rodziles, nie dostales nawet 2-cyfrowej liczby w IQ.
Niezly mamy tu wszyscy z ciebie ubaw, zwlaszcza jak desperacko probujesz zgrywac inteligeta, a innych wyzywasz od debili, a ty jestes krolem w tej materii. Jakby ranking prowadzili w zakresie buraka, dresa lub imbecyla tego portalu to bys szmato zdobywal zawsze 1wsze miejsce w kazdej z tych kategorii.

funkmachine

Nie wierzę w ani jedno słowo tu, no bo i czemu miałbym wierzyć, gdybyś naprawdę miał udane życie nie robiłbyś z siebie debila w internecie.
Większość ludzi to idioci, wiec jak najbardziej to nobilitacja, gdyby wszyscy się ze mną zgadzała, wtedy byłby problem.
Naprawdę masz chory człowieku masz problem, jeżeli przeglądasz moje wypowiedzi i pokazujesz je innym. Nigdy nie poświęcił nigdy nikomu tyle uwagi w internecie co ty mi. Chory psychicznie psychopata.
Spoko jak masz ubaw ze "wszystkimi". Ja z ciebie pewnie nawet jeszcze większy. Nie widziałem jeszcze takiej frustracji wylewającej się z monitora i tak zawziętego trolligu, a przecież mam codziennie do czynienia ze sobą. Tak wiem j*bany idioto, jestem głupi i oczywiście zdaję sobie z tego sprawę. Po jaki ch*j mi to piszesz po raz setny? Może i nawet jesteś dziennikarzem, kto go tam wie, dziennikarz też może być idiotą. Zarobiłeś hajsu i teraz masz się za ch*j wie kogo. W sumie to pasuje do twojej metryki Patricka Batemana. No tak przecież jesteś typowym przykładem ograniczonego umysłowego yuppie-psychopaty. A najbardziej o twoim debiliźmie świadczy to, ze uważasz, ze zgrywam inteligenta. Za inteligenta to ja mogę uchodzić przy takich umysłowych odpadach jak ty, a to nic nie znaczy.


A z resztą już mi się to powoli nudzi. No ale jak tak bardzo się upierasz mogę jeszcze cię pokarmić. Jeszcze się pochwal jaki to nie jesteś zajebisty, a jakim to ja jestem ścierwem. Naprawdę cię coś najwyraźniej boli psycholu. Tak jak pisałem, lepiej żebyś wylewał frustrację w internecie, anizeli miałbyś mordować... chociaż mam wrażenie j*bany świrze, że nie jedną osobę już zamordowałeś. Oczywiście nie przyznasz się do tego na forum Bateman :) haha pseudokozak pi*rdolony.

No w sumie nie znam Ice Cuba osobiście, rap robił świetny, moze umysłowo jest i na twoim poziomie, w końcu podobno jest gorliwie wierzący. W każdym razie szacunek dla niego, ze wyrwał się z Compton. No i dla ciebie tak po prawdzie, po części, tak naprawdę nie piętnuję aż tak takich psychopatów jak ty, w końcu sam też jest poj*bany. Musiałeś mieć po prostu ciężkie życie, a teraz się wyżywasz. Może nawet byłeś molestowany w dzieciństwie nie wnikam :D

kryszti

Zawisc to domena slabych psychicznie ludzi, ty taki jestes, mentalnie takze padlina.
Sprawdz co to jest Elemental, bo nie masz pojecia o tym, a to kultowe pismo w czarnym srodowisku.
Co ku.rwo, zżera cie zazdrosc, ze ktos mogl mieszkac w Cali i poznac znane persona. Piana az ci poleciala z tego marnego pyska. Teraz nawet IC wyzywasz od głabow? Tylko, ze on wyklada na uniwersytetach, bardzo inteligetny czlowiek, ikona zachodniego wybrzeza, bardzo wiele zrobil dla ludzi. Tak zauwazylem ja i kilka innych tu osob, ze sie czepiasz kazdego, kto do czegos doszedl, albo wykazuje oznaki inteligencji. Wedlug Freuda to najprostszy mechanizm obronny przed wypieraniem swoich komplesow, a ty masz ich cale multum.
W tak prymitywny sposob probujesz sie dowartosciowac, a to typowa cecha ludzi o niskim ilorazie inteligencji i poczuciu wlasnej wartosci. Obstawiam, ze czujesz sie takim gównem, taką nic nie wartą szmatą i nieudacznikiem, ze tylko to pozwala ci sie poczuc lepiej przez 5 minut. Tylko po 5 minutach dalej czujesz sie takim scierwem, no ale przeciez taki sie urodziles :)
Odpowiedz mi szmato na jedno pytanie, dlaczego na tym portalu kazdy praktycznie, w kazdym temacie, w ktorzym sie wypowiadasz drze z ciebie łacha? No odpowiedz mi na to proste pytanie. Nie zastanowilo cie to odrobine.
Urodziles sie scierą mentalna, taka jest odpowiedz.

funkmachine

dawaj dawaj jeszcze wariacie pi*rdolony, napisz razem ze swoimi sześcioma jaźniami kolejny debilny post, mówiący oczywistości o tym jak jestem głupi. Jak na razie jeszcze nie wypowiadała się ta twoja inteligentna osobowość, ale nadal czekam. Choć oczywiście kolejną dawką debilizmów też nie pogardzę. To paradoksalne, że jesteś fanem Ice Cube'a a tak go ośmieszasz. I nie jedna osoba już mi pisała o tym co wyprawiasz na tym forum. Ja - nikt, tępy śmieć, to nikt przy tobie. No ale współczuję ci. Nieważne co przeszedłeś w dzieciństwiei, musiała to być trauma, ja też nie miałem łatwo :( Jeżeli ma ci to pomóc to dawaj wariacie pojedź mnie po raz dwusetny, co masz innego do roboty, może nie przeprowadzasz akurat wywiadu z Eminemem i Horseshue Gang.

kryszti

hahha, kto ci pisal o tym co wyprawiam na tym portalu, podaj mi takie cytaty i przyklady.
hahahha jaki debil. Natomiast z ciebei kazdy leje, kazdy cie traktuje jak szmate, ktora sie urodziles.
Eminem to dla mnie nie jest raper, godny uwagi, nawet nie traktuje go jako prawdziwego rapera. To drugie to tez badziewie.

funkmachine

Dwie osoby pisały mi, że niedawno założyłeś konto i odwiedzasz mnóstwo wątków trollujących innych. Za mało jest wczuty w to, by dalej to ciągnąć, wiem z kim mam do czynienia.
Każdy... czy znasz idiot znaczenia słowa każdy? Jestem zachwycony ilością ludzi którzy się ze mną zgadzają na przeróżne tematy. Posty tak twoje mnie bawią i satysfakcjonuje. Z ciebie prawdopodobnie leje jeszcze wiecej osób, ale nie powie ci tego, ani napisze Bateman. Nie każdy lubi dywagacje z psychopatami. Ja dorastałem w środowisku samych świrów. Bardzo łatwo cię rozkminić.

Ta Eminem to wack rapper :D To tylko świadczy o twoim ograniczeniu, które tak bardzo chcesz uwydatnic. Pewnie tłumaczysz ten ograniczony tok "twardym myśleniem", "swoim zdaniem", nikt ci nie zabroni brnać w urojenia. To drugie te West Coast jak Ice Cube. I odnoszą się do niego w paru nutach. Nawet ich nie znasz. Pewnie Hopsin i Ice T i The Game też ch*jowizna co? Jeżeli naprawdę przeprowadzałeś wywiady z raperami to mniemam, ze nie zachowywałes sie na tym forum.

Jak pisze, rozumiem twój tok postepowania, lubie wiekszosc twoich filmów, też czasem jeżdzę po innych, tez po czescie jestem jak ty psychopatą. Tylko, ze ja sie staram dostosować do poziomu rozmówcy. Ty zas w kazdym poscie tylko piszesz, że jestem idiotą, jakbym nie wiedział i składasz te swoje infantylne punchliny. Więc co ja mam zrobić bawię się w tę twoję gierkę. Na pewno jesteś bardziej inteligentny, niz ta twoja internetowa kreacja, w realnym życiu nie pi*przysz takich głupot. Ja też pewnych rzeczy nienawidzę. Ale jednak radziłbym się przerzucić na inną internetową ofiarę Bateman. Nie sądzisz, ze jestem wystarczający pojechany, normalnie zaraz popełnie samobójstwo tak mi smutno i tak mocno mnie dotyka to co piszesz :D

kryszti

no i literówki... nie zachowywałeś sie jak na tym forum* i reszta, jak chcesz zabłysnac to se daruj, pisane na raz

kryszti

Jakie osobuy, podaj niki i tresc tcyh wypowiedzi. Idioto, nawet nie zmyslaj.

"Jestem zachwycony ilością ludzi którzy się ze mną zgadzają na przeróżne tematy."

hhahaha hahhah hahah zaraz skonam ze smiechu. 90% to ciebie kazdy jedzie, albo pluje na twoja glupote, 10% to chyba twoje alter ego, krorym sobie sam odpisujesz, zeby sie dowartosciowac.

Tak, Eminem to slaby raper, znam kolo 30 lepszych bialych, a jego kreuja na Boga. Malo znasz sie na hip hopie dzieciau, ja pracowalem dla magazynu Elemental, biblie alternatywnego hip hopu i czarnej muzyki.
Nie slucham komercyjnego hip hopu, bo jest muzycznie slaby. W hh siedze 20 lat, sluchalem go jeszcze jak ty gowniarzu siedziales jeszcze u starehgo w jajach. Hopsin to mega tandeta, pseudo horrocore rap, Game to takia cienizna, ze kazdy starszy raper z Compton gop kladzie po jednym wersie. czioweiku ale mam z ciebie ubaw.
O west coascie mam spore pojecie. Ale znam sie na kazdym nurcie hip hopu, moj ulubiony to Abstyract Hip Hop. Posluchaj sobie debilu takich wytworni jak anticon, stones throw, mush, def jux, up above, big dada, galapagos4, czy wiele innych to moze cos zalapiesz.

Nawet czlopczyku nie zaczynaj ze mna tematow muzycznych bo cie przerobie na mielonke. Nawet recenzje do wczesnych klanow robielm, czy kilku source'ow jako nieliczny gosc z poza USA.
Ice-T to jeden z najwazniejszych raperow w historii, ojcie gangsta rapu, geniusz. Eminem przy nim to jakas parodia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones