Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
94 972 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

On jest mega glupim czlowiekiem zeby dac pieniadze bo ktos mu powiedzial ze istnieje wladca kosmosu i tylko on sie o tym dowie jezzeli wplaci pewna sume...
Jak taki czubek moze byc aktorem ?

Paczoslaw

Ja bym na twoim miejscu dał mu za to 1/10

NaCpAnY

Jak dla mnie co innego oceniać go za aktora, a co innego za to że jest kretynem...

Aftershock

Nie bierz mojej wypowiedzi na poważnie, bo taka nie jest :).

NaCpAnY

ahahahaha :D

Paczoslaw

Może jest głupi, niski i wszystkie role ma dzięki scjentologom, ale i tak oglądam wszystkie filmy, w których występuje i z reguły dobrze się bawię, w Wy nie?

Paczoslaw

Jesteś pewien że na tym polega scientologia ? Wydaje mi się że powtarzasz brukowe plotki. Nie wiem jakie jest twoje wyznanie, ale zastanów się czym różnili się katoliccy wierni którzy płacili kasę za odpusty, tylko dlatego że Papież powiedział że kto zapłaci sianko temu Bóg odpuści grzechy. Czy Jezus sugerował kiedyś odpusty za kasę ? Nigdy. Zatem jeżeli jesteś katolikiem to czym różni się w tym aspekcie twoje wyznanie od sekty Cruisa. Czy warto więc oceniac czyjeś osiągnięcia aktorskie pod kontem jego wiary. Albo sie w coś, lub kogos wierzy, albo nie. Jak zwał tak zwał, aniołowie, bogowie, demony, kosmici, duchy wszelakie, wszyscy pochodzą z kosmosu. Czyż nię ? Co wiecej, wszystkie religie świata zbieraja kas w imię gości z kosmosu. Wszystko w temacie.

Rahabiel

Masz racje ale religia jest dla kompletnych idiotow.
Nienalezne do zadnej z nich.

Paczoslaw

Ja też. Pozdrawiam.

Paczoslaw

Każdy ateista to kompletny idiota. Taka jest prawda.

użytkownik usunięty
HRA

Bo ty jesteś taki inteligentny/a ,że wrzucasz wszystkich do jednego worka i wyzywasz od idiotów. Nie no, można tylko pogratulować !

Paczoslaw

Każda religia to bzdura i Każda zbiera kasę, a to, że wierzy w te rzeczy a nie inne, nie powinno mieć wpływu na jego ocenę... a na Filmwebie jest mega niedoceniony i jego miejsce w rankingu jest smieszne;/

Paczoslaw

Prosze tylko nie mów mi, ze wystawiłeś mu ocenę 1/10 (albo podobną) za to że jest fanatycznym scjentologiem.

littlejudas

DALEM MU 9 BO JEST SUPER AKTOREM ALE NIENAWIDZE LUDZI (Idiotow) z tak niskim IQ

Paczoslaw

Dream is always the same:
https://www.youtube.com/watch?v=n3i3ZB4rHew

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones