Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
94 752 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

Lubiałem go ale jak przyznał publicznie że jest gejem to stwierziłem że to źle i powiedziałem sobie
że nigdy nie obejrze z nim filmu, a tu właczam wczoraj tTV i patrz leci z nim film i mysle o kurde gej
ale mi sie podoba xd

Sneak

Mads też gra geja teraz.

nikike

Gdzie?

Sneak

No chyba tylko w jednym serialu gra.

nikike

Ale nie przeszkadza mi to że gra, bo gejem w życiu realnym nie jest, a Tom cruis sie przyznał że jest

Sneak

He's not a fudge packer!

Sneak

ze co? ze jest gejem? :D

Freddie

No xdxdxd

Sneak

super ;)

Sneak

Nie wiedziałam że jest gejem ,szok !

nathalie34

przeciez nie jest :)

maximus_

Wyżęj ktoś się wypowiedział że jest .

nathalie34

zaufaj mi skarbie, nie jest

nathalie34

Nie jest gejem przecież jakby był gejem to by nie miał aż trzech żon

korstern

Już wierzę że nie jest , ale tam wyżej jest taka wypowiedż. A w sumie kamuflarzy takich wiele że niby nie jest a jest .

nathalie34

Co do tego że chodzą pogłoski na ten temat o nim to fakt...ale NIGDY oficjalnie się nie przyznał do tego publicznie bo na pewno byśmy o tym juz słyszeli i na pewno jakiś artykuł by juz był taki...pozdro

Sneak

No i co z tego !!!

Sneak

hahaha

Sneak

Nigdy nic takiego nie powiedział.

Nuno33

No właśnie ! chciałem to samo napisać co ty Justyna...owszem pogłoski są jakieś ale przyznać się nigdy nie przyznał !

Sneak

Jak może być gejem skoro jeszcze nie tak dawno był z Olgą Kurylenko, no proszę xD

Sneak

Nikłe szanse żeby kiedykolwiek się ujawnił. Jest w sekcie, a jak to z sektami bywa - nie patrzą przyjaznym okiem na homoseksualistów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones