Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
94 501 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

Że on niby ma 53 lata, a wygląda tak samo jak trzy dekady temu? :D A samego aktora to lubię.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
underholdsbidrag

Bogaci ludzie wyglądają świetnie bo jedzą zdrowe jedzenie a my zamieniki.

Nuno33

I mają dobrych chirurgów plastycznych. Ja to młody mówił w Fali zbrodni "Stany bracie Stany"

dominik1989

I w Europie są świetni chirurdzy, ale jak oglądaleś kiedyś program ,,Łabędziem być" to w Europie robi minimalne poprawki a w Stanach drastyczne zmiany. Na mnie wrażenie robiła metamorfoza kobiet z USA.

Nuno33

Nie wszyscy wyglądają świetnie. Kwestia genów i dbania o siebie i nie mam tu na myśli botoksów i innych takich zabiegów z zakresu medycyny estetycznej.
Donatella Versace bogata jak cholera a wygląda jak mumia.Teraz trochę lepiej.No ale jej życie to używki niestety a to niszczy najbardziej.
Gwen Stefani bogata no i wygląda świetnie ale napewno korzysta z medycyny estetycznej bo jej twarz miała kiedyś dużo zmarszczek a teraz ani jednej.Duzym plusem jest to że późno zaczęła.Wyglada bardzo młodo ale to też i geny zapewne bo porównać ją z taka Rozynek to przepaść.
Celine Dion bogata i o rok starsza od Gwen a wygląda jak jej babcia. Więc największa role odgrywają tu geny a Tom Cruse wygląda na swoje lata.

kryst007

Niestety już nie wygląda tak samo. Coś "dziwnego" stało się z jego twarzą na fali Bafty.

DziurawaMarysia

A jeszcze tydzień temu normalnie wyglądał i był chwalony na strony daily mail za świetny wygląd. A teraz to okropnie wyglądał. Porównanie do uczulenia na jad pszczeli było trafne.
https://mobile.twitter.com/tomcruiseblog/status/697041606550097920/photo/1

Ja taką spuchniętą twarz jak po botoksie miałam jak dostałam uczulenia od solarium. Twarzy się nie czuję. Okropne samopoczucie, ale poźniej po paru dniach twarz mi się tak naciągła jak po liftingu. ;)

DziurawaMarysia

Już normalnie wygląda. Bez botoksu.

Nuno33

Jak to normalnie? Jeszcze parę dni temu na rozdaniu nagród BAFTA wyglądał gorzej niż źle.

DziurawaMarysia

Nie wiadomo czy na pewno był botoks. W kazdym to coś co mu wstrzyknięto spowodowało u niego reakcję alergiczną.

kryst007

Botox. Usłysz o tym ;)

Wilkolak_Autograf

Botox nie rozwiązuje sprawy.
Część sławynych ludzi wygląda lepiej niż przeciętniak z ulicy, bo poświęca na swój wygląd więcej czasu i pieniędzy. Czy przeciętny człowiek ćwiczy codziennie? Czy przeciętny człowiek uważa na to co je i nie je fast-foodów? Czy przeciętny człowiek poświęca parę godzin na kosmetyki i zabiegi pielęgnacyjne? Nie, więc nie ma też i takich efektów. A widzę straszne tłumy krytykujące innych za botox, jakby był on magicznym środkiem na wszystko. Nie jest. Zachowanie takiego wyglądu to ciężka praca.

lena_awren_eithel

Botoks tylko paraliżuje mięśnie nie odmłodzi skóry twarzy ani twarzy.

kryst007

to w końcu wampir Lestat co nie? :)

użytkownik usunięty
kryst007

Robi się z niego plastuś na starość. Ostatnio mówili że Cruise powiedział że zrobi sobie lifting twarzy bo uznał że fatalnie prezentował się w swoim najnowszym filmie Mumia. Niedługo sam będzie wyglądał jak mumia.

Będzie drugi Michael Jackson z niego wychodzi tak po twoich słowach przynajmniej

dj_carlos

E tam, oglądałam ostatnio MI z 2015 i wyglądał super, nie przesadzajacie

LoveKills

Kochana ja tak wcale nie uważam tylko odniósłem się do komentarza powyżej mojego ze wg Aerosola robi się z niego mumia dlatego skojarzylo mi się to z jacksonem.a tak wogle uważam jak ty tom wygląda świetnie jak na swoje lata.pozdro :-)

dj_carlos

ok :)

kryst007

Bez przesady. Byłam ostatnio na nowym Jacku Reacherze i widać,że się postarzał. Ale to nic złego,nadal dobrze wygląda. Trudno oczekiwać,że facet po 50 będzie wyglądał na 30,bo przecież nie o to chodzi. Byłby wtedy sztuczny i niewiarygodny.

Aleksandra_Zygmanowska

W Jack Reacher NGB wyglądał jak chomik ;)

kryst007

Wygląda na 10 mniej.

kryst007

Coś z nim jest nie tak - pomimo świetnego wyglądu - 3 baby - ja mam jedną i wciąż ją kocham - a wiele młodszy od niego nie jestem...45

RogerVerbalKint

Tam się żenią nawet na pokaz, kasa ponad wszystko.

użytkownik usunięty
szuler2

Coś w tym jest... Ale do Cruise'a mam ogromny szacunek - jako jeden z nielicznych nie stoczył się, tak jak np. Pitt, Depp (Alkoholizm) czy Nicholas Cage (problemy z prawem i długi) - na tle swoich rówieśników z branży wciąż jest na topie i w dobrej formie :)

Nie wspominając już o tym że należy do sekty której założyciel był pisarzem SF a podczas jednej z rozmów ze swoim przyjacielem powiedział że chciałby stworzyć własną religie bo z tego są duże pieniądze, jak powiedział tak zrobił, powstała scientologia w której nie dajesz co łaska tylko musisz sypać grubą kase. A przyjaciel o którym wspomniałem to Aleister Crowley, który praktykował czarną magię, a w swojej książce opisywał zaklęcia wymagające ofiar z dzieci( nie ma pewności czy korzystał także z tych zaklęć). W ciekawym środowisku się obraca;) Dobry aktor, ale ja jako człowieka niespecjalnie go szanuję.
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2261680/Tom-Cruises-wife-auditions-Top-f emale-stars-took-screen-tests-actually-intended-pick-new-partner-claims-Scientol ogy-book.html

użytkownik usunięty
szuler2

Akurat Alester Crowley nie był takim do końca "satanistą" - on dużo czerpał z mitologii egipskiej, ogólnie pogańskiej, dla niego Czarna Magia miała być po prostu przeciwwagą dla chrześcijaństwa - którą uważał za przestarzałą i obłudną religię. Ale czy oddawał cześć siłom zła? Nie wiadomo do końca, jak to naprawdę było. Co do Cruise'a - nie wnikam w jego poglądy. Każdy wierzy w co chce - jedni w Ducha Świętego, inni w Galaktycznego Morsa, a jeszczce inni w Latającego Potwora Spaghetti :)

Chociaż jedna normalnie rozumująca. Może jest jeszcze jakaś przyszłość dla tego społeczeństwa ...

kryst007

Dream is always the same:
https://www.youtube.com/watch?v=n3i3ZB4rHew

kryst007

W filmie "Koktajl" wygladal jak ja w tamym czasie. ale gos jest pare lat starszy...

kryst007

Przeczytal ksiazke od pana Ibisza

kryst007

Wygląda lepiej niż nie jeden 40 latek:)

kryst007

Pije sok z dziewic.

kryst007

Nicole Kidman też w sumie wampirzyca młodo wygląda. Coś musiało ich ukąsić podczas wspólnego małżeństwa. Coś-Ktoś.

adam_zielinski_7121

Tak młodo wygląda z toną botoksu jak maska.

Sol1987

Na pewno scjentolodzy pędzą dobry eliksir młodości ;)

kryst007

Tylko ciebie to dziwi.
Oglądnąłem najnowszy "Mission Impossible" a zaraz potem w telewizji poleciał ten drugi "MI" i widzę DIAMETRALNĄ różnicę w wyglądzie twarzy. Nawet nie chodzi o zmarszczki ale zmienił się chyba nawet kształt na bardziej owalny, może trochę zdeformowany u dołu.

kryst007

Tak, jak Krzysiu Ibisz ;) A poważnie, to może być sprawa genów + odpowiedni styl życia (zdrowa dieta, brak używek, sport).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones