Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
94 972 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

Wiadomo, że wiek robi swoje, ale mimo tego nadal się nieźle trzyma. Brakuje mi trochę filmów takich jak "Rain Man" czy chociażby genialny "Jerry Maguire", gdzie pokazał, że jest naprawdę dobrym aktorem, który potrafi wzruszyć i rozbawić. Teraz najczęściej gra w filmach sensacyjnych, a ciekawa jestem, jak 53-letni już Tom zagrałby w dramacie. Jeszcze tak na koniec... Czy tylko mnie uśmiechający się Cruise miejscami przypomina Christiana Bale'a? ;D Zwłaszcza w "Oczy szeroko zamknięte"...

_Kiss_

Uważam, iż Tom wygląda rewelacyjnie jak na swój wiek i przyczyniły się do tego duże pieniądze, dieta+ćwiczenia,aparat
ortodontyczny i zadbane, piękne włosy. I faktycznie uśmiech mieli bardzo podobny, łudząco identyczny. Teraz rozpoczeły się zdjęcia do filmu Mona dramatu sensacyjnego już się pojawiły pierwsze zdjęcia w sieci.
Jerry Maguire,Rain Man,Ludzie honoru...to wspaniałe filmy, w których Tom pokazał, iż jest świetnym aktorem.

_Kiss_

Ups Mena przekręciłam ;)
https://mobile.twitter.com/tomcruiseblog/status/600892967679819776

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones