Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
94 972 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

Pomijając jego życie prywatne, ktore mnie nie interesuje (a wielu z was widzę i owszem) uważam, że jest świetnym aktorem. Nawet nie będę podawać tytułów tych filmów, w których wypadł najlepiej, bo nie miałoby to sensu. Nawet jeśli film jest średni to Cruise i tak wszystko podciąga swoją grą. Nie widziałam z nim filmu, w którym by wypadł źle. Faceci oczywiście w większości hejtują, bo Tom był i jest mega przystojny, co z pewnością niektórych boli.
O ile cenię np Toma Hanksa czy Roberta Downeya Jr (ten pierwszy grywa zwykle tylko w bardzo dobrych produkcjach) to i tak wg mnie Tom jest lepszy jeśli chodzi o warsztat aktorski. Umiejętności grania po prostu nie mozna mu odmówić. Na ekranie jest niesamowicie magnetyczny.
Poza tym te jego piękne oczy.. ;)

return_lux

Nie mogę się nie zgodzić =)

return_lux

Uważam tak samo. Jako osoba mnie irytuje - przynajmniej z tego o czym trąbią media. Ale aktorem jest świetnym, do tego bardzo przystojnym. I filmy z nim właściwie zawsze są rewelacyjne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones