Tom Cruise

Thomas Cruise Mapother IV

8,2
94 501 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cruise

Otrzymał złotą malinę za Wywiad z wampirem! Wyczytałam to właśnie w spisie nagród i jestem oburzona. Świetny aktor a jako tajemniczy Lestat był fenomenalny.

użytkownik usunięty
justyna_bo_33

Faktycznie... Jak to możliwe? "Wywiad z wampirem" to film, dzięki któremu pokochałam Toma, a do roli Lestata nikt nie pasowałby lepiej niż on (w ogóle szkoda, że nie grał tej postaci też w kolejnych częściach "Kronik wampirów"). To jakiś żart czy co...? Nie rozumiem.

justyna_bo_33

toż to skandal prawdziwy !!! nie znam wielu filmów z cruisem właściwie oglądałem tylko legendę,ostatniego samuraja,raport mniejszości,urodzony 4 lipca(ale dawno) ludzie honoru(również dawno i mało pamietam (i chyba rain mana ale bardzo słabo pamietam))no i właśnie wspomniany wywiad z wampirem który uważam chyba za najlepszą role cruisa która widziałem świetna rola nawet w tele magazynie kiedys jak czytałem tamtejszy krytyk tego magazyu sam przyznał że jest to chyba najlepsza rola cruisa w całej jego karierze,gdzie wzniósł sie na wyżyny aktorskie,tym bardziej nie mg zrozumieć,jak on mógł dostać za ta rolę malinę,poprostu nie wierzę podobnie jak ty justyna

justyna_bo_33

Rola Lestata zdecydowanie była jego najlepszą wraz z rolą Porucznika Kaffee w ''A few the good Men'' i moim zdaniem powinien wygrać Oscara dla najlepszego aktora drugoplanowego :p To wygrał jakiś wgl nie znany aktor co grał wampira . Ogólnie w 1994 roku były ciężkie konkurencje - Forest Gump , The Shawshank Redemption , Pulp Fiction , Leon Zawodowiec itp

justyna_bo_33

Ja uważam tak samo! Naprawdę świetna rola! Z tym, że malina jest za najgorszy duet wspólnie z Bradem. Zupełnie nie rozumiem, bo wg mnie jest niesamowita chemia między Lestatem a Louisem. Napięcie erotyczne jest tak namacalne, że można je kroić nożem!

justyna_bo_33

Bo Maliny są często złośliwe np: Malina za reżyserię Człowieka z blizną.

Basia_101

Dla Briana De Palmy, Złota Malina za przebojowego "Człowieka z blizną", była podlizną. Dali mu ją z zwykłej zawiści.

justyna_bo_33

Cóż - swego czasu uznano że zupełnie nie pasuje do tej roli - typowano Juliana Sandsa...czas pokazał że Tomuś się sprawdził...pradziwym kolekcjonerem malin jest z kolei mój ukochany gwiazdor kina akcji - człowiek orkiestra - Sly Stallone - co z tego że dostał tyle malin - i tak uwielbiam gostka i Jego filmy - kultowe produkcje mojej młodości !!!

justyna_bo_33

Powinien raczej ją dostać z Top Gun. Ale tak w ogóle, to kogo obchodzą Maliny i inne Oskary? Dostał to dostał, no i co z tego? Oburzona, hehe dobre.

justyna_bo_33

Film dobry, ale sam Cruise nigdy nie stworzył kreacji powyżej 4/10. Bardzo kiepski aktor.

justyna_bo_33

Złote maliny nie zawsze odzwierciedlają rzeczywistość.

patryk_B

A najczęściej bardzo rzadko

justyna_bo_33

Dream is always the same:
https://www.youtube.com/watch?v=n3i3ZB4rHew

justyna_bo_33

Tez za Chiny tego nie rozumiem. Te maliny całe to...

justyna_bo_33

Złota Malinę dostał DUET, a nie aktor za swoją kreacje postaci, ludzie zacznijcie czytac ze zrozumieniem bo potem wypisujecie głupoty na forach a inni sie tym sugerują

justyna_bo_33

Maĺiny malinami, ja jestem w szoku, ze tak swietnego aktora brakuje na podium"renomowanego" filmwebu:)

użytkownik usunięty
justyna_bo_33

Śmieszne to, szczególnie że rola Lestata jest jedną z jego najlepszych...

Dokładnie tak!

justyna_bo_33

Dokładnie jestem tego samago zdania, a sam film jest świetny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones