Neil JordanI

7,4
1 217 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Neil Jordan

Jeszcze nie czytalam tej ksiazki Gaimana, ale ciekawi mnie jaki bedzie efek ponownego krecenia prze Jordana filmu na podstawie ksiazki. Towarzystwo Wilkow i Wywiad z Wampirem udaly mu sie znakomicie i uwielbiam go za te filmy!

Usagi_V

Ciekawe czy teraz zabierze się za The Graveyard Book czy jednak za The Killing on Carnival Row. Oba projekty brzmią świetnie i mam nadzieję, że oba uda się Jordanowi zrealizować. Cieszę się, że reżyser z taką wyobraźnią wraca do tematyki, w której czuje się najlepiej. Zdecydowanie muszę sobie odświeżyć Wywiad z wampirem, bo coś czuję, że za nisko oceniłem ten film :)

Usagi_V

O... Mnie akurat "Wywiad z wampirem" niezbyt przypadł do gustu. To było kawałek czasu temu, więc wypadałoby sobie odświeżyć, ale pamiętam, że książka podobała mi się znacznie bardziej. "Księga cmentarna" ma potencjał, ciekawe, co z tego wyjdzie. :)

Usagi_V

W jakiej wersji preferowalibyście "Księgę cmentarną"? Osobiście bardzo liczę na animację poklatkową, jak "Koralina" czy "Gnijąca Panna Młoda". Nie chciałabym filmu z żywimy aktorami, bądź "komputerowo przerysowanej" bajki ;) Co Wy sądzicie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones