Michael MannI

Michael Kenneth Mann

8,0
3 940 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Michael Mann

Najlepszy

użytkownik usunięty

Obok Ridleya Scotta to obecnie najlepszy reżyser. Scorsese jak i Coppola już nie robią dobrych filmów...

Scorsese robi zdecydowanie lepsze filmy. Mann robi profesjonalnie wykonane ale pozbawione polotu i emocji kino. Jedyny naprawdę dobry film Manna to Gorączka.

Poza tym Nolan (TDK to spadek formy, ale zapowiada się, że przy Incepcji sie odkuje)Fincher, Coen'owie

donZabol

Anderson

lotr_2

Darren Aronofsky

donZabol

scorsese robi lepsze filmy teraz wlasnie niz kiedys

Jak już coś, to właśnie Mann przestał kręcić dobre filmy, choć mi akurat "Wrogowie publiczni" bardzo się podobali.

NickError

Mnie też podobali się Wrogowie Publiczni. Mann jest jednym z moich ulubionych reżyserów, a właściwie jedyną jego wpadką był film Miami Vice. Scorcese owszem też jest bardzo dobrym reżyserem, ale przyznam się szczerze, że nie podoba mi się że wszędzie pcha Leonardo D Caprio. Nigdy nie przepadałem za tym aktorem. Manna filmy nadal chętnie oglądam, ale Scorcese skończyłem na "Infliltracji", jakoś nie przyciągają mnie jego tytuły. Nie zgadzam się też, że Mann robi kino pozbawione emocji. Moim zdaniem to właśnie on potrafi genialnie pokazać życiowe problemy, z którymi borykają się główni bohaterowie, emocje, uczucia wyrażanie przez nich. Idealnym przykładem tego był serial MV, co prawda Mann był tam producentem wykonawczym, ale czuwał nad całym projektem.

caleb_83

BUHAHAHA
Scorsese nie robi dobrych filmów?
Mam nadzieje, że to jakaś literówka i chciałeś napisac zupełnie inne nazwisko
A słyszał pan o takich filmach jak: "Aviator" (świetny i zarazem niedoceniony), "Infiltracja" czy "Wyspa Tajemnic"?
Ale oczywiście powyższe filmy nie mogą równac się z "Miami Vice" i "Wrogami Publicznymi"

Mathias_13cool

mann sie skonczył dawno temu, ostatni jego dobry film to zakładnik, w sumie nigdy nie był dobry rezyserem, nakręcił jednego ultra klasyka, wiadomo jakiego i potem zaczął wegetować, troche sie obudził na zakładniku ale potem dalej kupa.
martinowi scorsese to on moze taśmy nakładac

BlackShit

zgadzam sie z BlackShit (???) :). ostatni dobry film manna to zakladnik.

Ibrah

ta BlackShit ogląda m jak miłość i dlatego mann nie robi na nim większego wrażenia

tomucho77

taaa, nie lubie manna to znaczy, ze musze byc fanem m jak miłość, tok myślenia 10 latka

użytkownik usunięty

Pierdoły piszesz. Najlepszym obecnie reżyserem jest Nolan a zaraz po nim Tarantino i Bracia Coen

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones