Jonas ArmstrongI

William Jonas Armstrong

6,8
879 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jonas Armstrong

jako Robin zagrał wspaniale : )

jego uśmiech.. :))

pasował jak ulał do tej roli :))

Natalie356

Zgadzam się jest śliczny, a uśmiech naprawde boski. Ale moim zdaniem ten co grał Willa też fajny i ładny. ;)

shanti1993

Idealny Robin.Taki typowy łobuz o dobrym sercu ;)

ewusoleil

dokładnie, zawsze oglądam gdy lecą powtórki na BBC i serial jest genialny, teraz nie wyobrażam sobie tego nowego Robin Hooda, który leci w kinach...

użytkownik usunięty
shanti1993

zgadzam się Jonas jest bardzo przystojny (zwłaszcza w roli Robin Hooda), ale tak jak Ty myślę, że Harry Lloyd (Will) był też ładny! W sumie on i Robin są u mnie na pierwszym miejscu (co do urody i nie tylko, bo Will był zdolnym "wynalazcą" i architektem) .... ładny też jest Allan i Guy :)
Pozdrawiam! :)

Zgadzam się w zupełności ;)

Natalie356

Rzeczywiście ten serial przyciąga, a Robin jest bardzo przystojny;)

rozyczka18_34

zgadza się.. też lubię ten serial nawet bardzo i uważam, że Jonas Armstrong świetny jest jako Robin Hood..A legenda Robin Hooda wciąż jest żywa :) i tak powinno być!!

użytkownik usunięty
Imra

właśnie, ktoś napisał na jakimś forum o RH, że Jonas Armstrong świetnie pasuje do roli Robina, bo nie jest taki "napakowany" jak jego poprzednicy.. całkowicie się zgadzam z tą osobą! :)

widze,ze coraz więcej osób ogląda Robin Hooda ;) odkąd zgineła Marion to już nie jest to samo...

użytkownik usunięty
shanti1993

tak, bez niej było jakoś tak .. pusto .. a potem zginął Guy,Allan i Robin ... moje ulubione postacie ;/

ja już po śmierci Marion mało oglądałam odcinków, wiec się za bardzo nie orientuje ;)

shanti1993

no właśnie nie to samo :/ ta trzecia seria jest taka sobie jak na razie..końcówka będzie płaczliwa :( no i tak.. Ej wkurza mnie romans Robina i tej całej Izuni :/

Imra

tak.. to właśnie najbardziej mnie w sumie wkurzyło. PO co ta KAte i ta Izabel XD za mało było wspomnień o Marian, za mało ;/ prawie o niej nie myślał tylko na początku ;/ to była jego ukochana, a nie xD 3 seria najgorsza ; / bynajmniej na końcu po niego przyszła : ) więc miłośc przetrwała : ) koniec ;p

Natalie356

Cieszę się że "romans" Robina i isabelli szybko minął i wyszło z nij prawdziwe JA . A tak ogólnie to jest the best jako Robin nawet Kevin Costner przy nim wymiata. A sceny z nim i Marion były najlepsze. Szkoda że zginęła w 3 serii na ich pożegnaniu wyłam jak dziecko. :((

Natalie356

Przykro mi, ale mnie ten Robin wcale nie zachwyca...nie pasuje mi do tej roli jako Robin. Może jest fajnym aktorem, ale nie zachwyca mnie. Wolę zdecydowanie serial z Praedem i Connerym(zw2łaszcza z Connerym). Chociaż w tym serialu jest super Sir Guy:)

hiacynta76

Mi też podoba się Jonas jako aktor ale z tym Guyem masz racje! NIe taki dzieciak jak w Sherwood ;)

hiacynta76

Jak dla mnie poniżej przeciętnej. Jak zaczęłam oglądać ten serial to uderzyło mnie, jak płasko gra większość obsady. I raczej jestem zwolenniczką postaci Guya. Zarówno wizualnie jak i charakterologicznie. Złożona postać, prowadząca ze sobą konflikt wewnętrzny. A Robin? ot, chłystek z łukiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones