PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1005}

Za horyzontem

Far and Away
7,1 12 255
ocen
7,1 10 1 12255
Za horyzontem
powrót do forum filmu Za horyzontem

Cudowny film!

ocenił(a) film na 10

Jeden z moich ulubionych. Polecam ze względu na boską Nicole (w wersji young & red jest naprawdę ognista, a scenka jak zagląda pod garnek zakrywający klejnoty Toma - bezcenna ;)) Za Tomem nie przepadam, ale w tym filmie mi się podobał.

użytkownik usunięty
Emeraldine

To chyba najpiekniejszy film jaki w życiu widziałam! ;)

ocenił(a) film na 9

Popieram Was dziewczyny.Oglądałem ten film kiedy byłem jeszcze bardzo mały i dziś przypadkiem zobaczyłem,że jest na Zone Europa więc obejrzałem.Pomimo upływu lat nic się nie zmieniło z moimi odczuciami.Świetny film.

ocenił(a) film na 8
MartiniKS

Jest fabularnie podobny do Tytanika tyle że nakręcony pięć lat wcześniej. Podejrzewam że Cameron mógł nawet wzorować się na historii przedstawionej przez R. Howarda. Mówię oczywiście o motywie mezaliansu, chociaż w obu przypadkach akcja zaczyna się na wyspach i kieruje ku nowemu światu. Film po prostu świetny. Sekwencje wyścigu pionierów po działki wgniatają w fotel. Realia epoki świetnie przedstawione. Cruise + garnek + Kidman = perełka. Bajkowy wątek zmartwychwstania w finale mimo że nonsensowny o dziwo nie irytuje. Może dlatego że oswojono nas z taką narracją już na początku. Całkiem niezłe walki na gołe pięści. Polecam.

ocenił(a) film na 7
Emeraldine

Świetny, lekki film przygodowy i romans w jednym, takich już dzisiaj nie robią. Klasyczna historia, wysoka jakość realizacji. I rzeczywiście ma coś z Tytanika ;)
Nie warto omijać
7+/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones