PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10706}

Wyrzutki

The Outsiders
6,6 4 571
ocen
6,6 10 1 4571
5,8 5
ocen krytyków
Wyrzutki
powrót do forum filmu Wyrzutki

...

użytkownik usunięty

Filmu nie widziałam, ale to dlatego że nie potrafię nigdzie go dostać :(
Ale książka zrobiła na mnie ogromne wrażenie i nie zapomnę jej do końca życia. Dużo jej zawdzięczam.
Czy wie ktoś w jaki sposób można obejrzeć ten film??

użytkownik usunięty

odp
Ja go jeszcze nie oglądałem ale mam na dysku, a jeśli chcesz go ściągnąc to proponuje zainstalować sobie e-mule bo tam jest strasznie dużo filmów które ciężko dostać.

użytkownik usunięty

powiedzcie mi gdzie mozna znalezc napisy do outsiderów jak ktos ma to prosze przeslac na spider333@poczta.onet.pl

Napisów oczywiście jest dużo (napisy.org, napisy.info, napisfera.cośtam), ale żadne nie są na miarę moich oczekiwań. Spędziłem kilka nocy na poprawianiu napisów, zarówno polskich, jak i angielskich. Powodzenia i miłęgo oglądania!!

ocenił(a) film na 10
szamanisko

A ma ktos napisy do wersji 800 Mb? Bo mam tylko taka i nic do niej nie pasuje...

ocenił(a) film na 10
Motorcycle_Boy

Okej, juz zrobiłem. Jakby kto chciał wersje dopasowana do 800 Mb to niech pisze - Fledge@o2.pl.

A wlasnie jestem po obejrzeniu filmu na Zone Europa. Zupelnie nie znalem go, jedynie nazwisko Coppola skusilo mnie do obejrzenia. I zdecydowanie warto bylo

ocenił(a) film na 9
siner

Ja również. Zone Europa puszcza świetne filmy.
A co do tego filmu to bardzo dobry. Lubię takie historie. ;)
I jeszcze dwa pytania: kto śpiewał piosenkę na końcu filmu? Ktoś zna tytuł?
I drugie: Ten film jest na podstawie książki? Pod jakim tytułem? I czyjego autorstwa?

ocenił(a) film na 6
moniaL

Wydaje mi się, że ta piosenka to Stay Gold wykonaniu Stevie Wondera. Wyrzutki to film na podstawie książki S.E. Hinton pod takim samym tytułem ;) Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones