PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502282}

Wybuchowa para

Knight and Day
6,2 72 194
oceny
6,2 10 1 72194
4,7 11
ocen krytyków
Wybuchowa para
powrót do forum filmu Wybuchowa para

Tak czasami bywa. Niby poszczególne składniki są OK:
- aktorzy, lubiani przez wielu
- szybka akcja
- efektowne pościgi i kraksy, strzelaniny, wybuchy
- dobre zdjęcia
- humor (miał być, ale czy jest?).
A jednak, jak to wszystko złożyć do kupy, to wychodzi coś zwyczajnie mało ciekawego.

PS Ja osobiście tego zimnego, wykalkulowanego Tomka raczej nie trawię, ale pewnie tylko ja jeden. Cameronkę nawet lubię, lecz tutaj kobieta wygląda chyba nieco brzydziej i starzej, aniżeli dotąd.

ocenił(a) film na 5
Film_Polski

lepiej tego się opisać nie dało. Co prawda z oceną to tak nie pojechałem w dół, ale niby wszystko jest, żeby mi się podobało a wyszło jakoś słabo

ocenił(a) film na 9
Film_Polski

Humor jest w najlepszym wydaniu; kiedy Cruise wisi głową w dół i przekonuje Diaz, że zaraz będzie cacy; albo jak spadają samolotem; albo te sceny s-fi pościgów, kiedy Cruise przeskakuje z samochodu na samochód, albo kiedy Diaz mówi mu naćpana, że chce seksu i że z nim byłoby to fajne .... Ten film jest pełen humoru, przede wszystkim widzę w nim parodię bohaterów kina akcji granych wcześniej przez Toma. Świetna komedia ale dla ludzi z dystansem do siebie.
PS Cameron Diaz wygląda starawo gdyż ma swoje lata (popatrz na rok produkcji filmu), za to Tom wyglada jak zwykle rewelacyjnie:)

ocenił(a) film na 4
Film_Polski

Mnie też nie porwał. Niby nie oczekiwałam niczego wybitnego, a jednak zawiódł.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones