PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9300}

Ryzykowny interes

Risky Business
6,6 7 303
oceny
6,6 10 1 7303
6,3 6
ocen krytyków
Ryzykowny interes
powrót do forum filmu Ryzykowny interes

haha ale sie usmialem. Ryzykowny interes obejzalem w sobote a w piatek w serialu rodzinka.pl byla scena jak syn po raz pierwszy zostaje sam w domu na noc. Tak sie cieszy zaczyna tanczyc w samych gaciach i koszuli po calym mieszkaniu i pije kilka piw i drinkow na raz. Jak sie dzien pozniej okazalo bylo to zaczerpniete prosto z tego filmu. super scena :)

Clarence_Worley

Też miałem z tego niezłą polewę;D

Clarence_Worley

Bo akurat ta scena jest mega kultowa,w kilku filmach ją widziałam,i zawsze pasuje w tego typu sytuacjach:-)

tojaag

tak? to czy mogłabyś wymienić te filmy, w których jest wykorzystany ten motyw?

pannasowa

Hej,no.cos tam.sprubuję wymienić,chociażby w Kevinie samym cały czas w domu;),w pani Doubtfire,w serialu Pomoc domowa,kiedy lokaj zostaje sam w.domu,i szczerze mówiąc wiem że jeszcze gdzieś była,ale w tym momencie za grzyba nie przypomnę sobie tytułów...ale jeśli coś z pewnością napiszę:)

ocenił(a) film na 5
tojaag

jeszcze w serialu Scrubs (Hoży Doktorzy)

pannasowa

I jeszcze (z tego co pamiętam) w "Ten pierwszy raz" z Drew Barrymore, brat głównej bohaterki idąc na bal przebierańców tak się ubiera i przy okazji odstawia rzeczona scenę.

pannasowa

Oraz w 'Love actually', gdzie tańczy Hugh Grant :)

ocenił(a) film na 6
pannasowa

https://www.youtube.com/watch?v=qZqcoulgQcA

Clarence_Worley

I tak w ogóle, czy moglibyście mi zdradzić, który to odcinek?

ocenił(a) film na 6
felices

Chyba 4 seria, przedostatnia

Clarence_Worley

dziekuje :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones