PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=577622}

Na skraju jutra

Edge of Tomorrow
7,4 178 613
ocen
7,4 10 1 178613
7,0 24
oceny krytyków
Na skraju jutra
powrót do forum filmu Na skraju jutra

Były trylogie Zmierzchu, Igrzysk Śmierci, Niezgodnej i inne gnioty, a dobre filmy kontynuacji nie mają :/

ocenił(a) film na 9
RadoslawKamil

Tak jak kilka osób napisało, to film doskonały, ale na raz. Próba kolejnej części może okazać się zbyt schematyczna, wolę by powstawało 50 taki filmów niż 100 odgrzewanych kotletów. Dziś obejrzałem drugi raz i nadal się dobrze bawiłem :)

ocenił(a) film na 8
TheSadami

Ja 3 i tez sie dobrze bawilem i chce wiecej

ocenił(a) film na 9
RadoslawKamil

Bo film był za dobry, dlatego

ocenił(a) film na 8
RadoslawKamil

Robią drugą część, oficjalnie <3

Campino2001

Tak, już czytałem :D Oby tego nie schrzanili. Czekam na konkretne wyjaśnienia i dużo akcji.

ocenił(a) film na 8
RadoslawKamil

a na co Ci tutaj kontynuacja? Historia się zakończyła w tym filmie.

RadoslawKamil

Igrzyska i Niezgodna to nie sa gnioty, w odroznieniu o Zmierzchu

RadoslawKamil

Krążą legendy, że z reguły kolejna część każdego dzieła bywa słaba, więc nie wywołuj wilka z lasu ;)

Magnolia1993

Dla mnie kurcze ten film był totalnie bez charakteru, to trochę z dnia świstaka, to trochę z starcrafta ale w sumie nic konkretnego. Nadświadomość maszyn kontrolująca czas więc i sam pomysł pokonania jej jest absurdem bo przecież to jeden wielki organizm.

ChubakaCieLubi

Jestem zaskoczona, że ten komentarz napisałeś pod moim, gdzie nie wyraziłam w ogóle opinii na temat filmu :) w dodatku główny temat jest o czym innym.

ocenił(a) film na 10
RadoslawKamil

Film oglądałem kilka razy:)

ocenił(a) film na 8
RadoslawKamil

Czekam i bardzo chce 2 czesci

RadoslawKamil

budżet $178 000 000 a kontynuacja wedlug gotowego do dawna scenariusza miala byc jeszcze drozsza i jest za malo wokowata aby komus chcialo sie ryzykowac inwestowanie takiej kasy w produkcje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones