PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483087}
6,9 91 294
oceny
6,9 10 1 91294
7,2 21
ocen krytyków
Mission: Impossible Ghost Protocol
powrót do forum filmu Mission: Impossible - Ghost Protocol
ocenił(a) film na 10
xavor

juz znalazlem

http://www.youtube.com/watch?v=E63u-kFVKas&feature=related

xavor

wielkie WOW!!!!!!!!!!!!! podziwiam i zazdroszczę wyczynu :D No i miejsca w jakim to robił ajj....

ocenił(a) film na 10
xavor

oglądałam ostatnio na Ale Kino program o niusach filmowych. między innymi film Mission: Impossible - Ghost Protocol zaciekawiła mnie właśnie wypowiedż na temat wyczynów Toma w scenach kaskaderskich w tym filmie - odwazny, jeste pełna podziwu dla niego mimo, że jest coraz starszy - woooowwww

ocenił(a) film na 10
meredith_sidhe

Ogladajac ten film bylem w 100% przekonany, ze to wszystko jest robione komputerowo. a jednak nie.
Odwazny jest!

ocenił(a) film na 10
xavor

Co jeszcze mowili o jego wyczynach kaskaderskich ?

xavor

Między innym to co pisze rozmówca poniżej, oraz o jego wielkim zaangażowaniu przy tej pracy właśnie od strony kaskaderskiej.

ocenił(a) film na 9
xavor

Mega szacun dla niego za tą akcje

xavor

Od samego patrzenia spociły mi się dłonie:)

ocenił(a) film na 6
xavor

Tom Cruise jest znany z tego, że samodzielnie wykonuje wszystkie sceny bez pomocy dublera, podobnie jak Angelina.

ocenił(a) film na 10
biedroneczka_90_8

No ok, ale zeby Angie robila te skoki z auta na auto i skakala do wody w filmie ''Salt'' ? tez wow :D

xavor

Jason Statham też NIGDY nie korzysta z pomocy dublera. biorąc pod uwagę w jakich filmach gra (m.in Adrenalina) :p

ocenił(a) film na 10
maybe_i

w Transporterze 3 odwalal fajne sceny np jak gonil to auto w budapeszcie.

xavor

np ta scena, gdzie jest dosyc dlugo pod woda i czerpie powietrze z opony ;p tu akurat duzo mu pomogl fakt, ze byl olimpijczykiem w nurkowaniu (?). i jeszcze sceny z poczatku Mechanika.. ;D

ocenił(a) film na 10
maybe_i

Nom.

biedroneczka_90_8

Nooo nie do końca... Pamiętam dodatek z DVD MI:II i niestety scena ze wspinaczką po kanionie jest robiona przez kaskadera ;)

Porcelain69

Ja także pamiętam ten dodatek, gdzie tym "kaskaderem" jest... Ben Stiller :D W tych samych dodatkach byla mowa o tym, że Cruise sam wykonywal wszystkie sceny kaskaderskie :D

TomKruz

O kurcze, muszę odkopać skądś płytę. Oglądałam to ponad 10 lat temu, nic więc dziwnego, że mi się popieprzyło ;)

Srr za wprowadzanie w błąd :(

Porcelain69

No właśnie właśnie, Ben Stiller grał Toma Crooza bodajże i przez pierwsze kilka minut autentycznie wprowadzał w błąd, np. tym, że pracuje z Cruisem już od wielu lat... Ale to jednak tylko dodatek, a w rzeczywistości Tom Cruise wykonuje wszystko sam.

Cartner

Przecież ku**a napisałam sprostowanie! Nie musisz powtarzać po kimś, że się pomyliłam -_-

Porcelain69

Moze i tak,ale na wiezowcu naprawde wisial on sam,oto dowod.Pozdro - https://www.youtube.com/watch?v=Mk9q5yZBzPc

xavor

Tak,robil to naprawde.Szacunek.To na dowod.Obejrzyj Sobie.Pozdrawiam. - https://www.youtube.com/watch?v=Mk9q5yZBzPc

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones