PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=832304}
7,1 24 052
oceny
7,1 10 1 24052
6,9 36
ocen krytyków
Mission: Impossible Dead Reckoning Part One
powrót do forum filmu Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One

Super zabawa. Zniesmaczona po najnowszym Indiana Jones, na Mission szłam dosyć sceptycznie, a okazało się, że było świetnie. Akcja wre non stop, nawet dojrzali widzowie mogą krzyknąć "och" i "ach" i złapać się mocniej fotela. Wszystko okraszane fajnym poczuciem humoru. Tom wiecznie młody, a towarzyszące mu aktorki równie dobre jak on.
Czekam na dalszy ciąg.

ocenił(a) film na 2
Isabel22

Tom spuchnięty, kiepsko to wygląda ale o niebo lepiej niż Madonna:) Szkoda Dorocińskiego na taki stolec (wiadomo, coś tam zarobił).

ocenił(a) film na 9
Arytrzystateles

Stolec? Tak pewnie cie traktują ludzie w życiu realnym. Ni dziwię sie

Isabel22

Indiana Jones to był świetny film tyle że za wolny jak na obecne czasy.

ocenił(a) film na 8
Isabel22

Miłe zaskoczenie. Po cokolwiek gorączkowej poprzedniej części, ta jest lekka jak piórko. Film trochę w tonie nowego "Top Guna", budzi wyłącznie same pozytywne emocje. Jest przy tym tak dziwnie lekki, swobodny, ogląda się go bez poczucia znoju. Nie tracąc przy tym energii, bo to wciąż przygodowe kino akcji.

Z polskich akcentów (jest ich kilka, nie będę wszystkich zdradzać:), Marcin Dorociński jest po prostu świetny. Bez cienia fałszu. Bez kompleksów. Trzyma poziom hollywoodzkiej ekstraklasy.

W filmie jest zaskakująco dużo kobiet (Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Hayley Atwell - ta ostatnia wygląda jakby od czasu "Snu Kasandry" Woody Allena zestarzała się o... 10 minut:-)


https://www.filmweb.pl/film/Sen+Kasandry-2007-321622

ocenił(a) film na 7
Isabel22

Dzisiaj widziałem. CO najwyżej 7 mogę dać.Akcji sporo,ale to już było, tysiąc razy. Jedynie ostatnia sekwencja b.dobra. Humoru to tam było bardzo mało. Standard dla MI. Solidne kino akcji.

ocenił(a) film na 7
Isabel22

Akcji sporo. Na Imax oczopląs genialny. Świetnie. Całość mocno się trzyma. Wg mnie skok "z kwiatka na kwiatek" mocno slaby. Grace świetnie zagrała. Końcówka trochę przesqdzona, ale w końcu tytuł zobowiązuje. Piękne krajobrazy. Fabularnid też się trzyma to bardzo i temat jest mocno na czasie. Czekam na drugą część!

ocenił(a) film na 7
Isabel22

Kurcze wyszedł belkot przez klawiaturę....
Akcji sporo. Na Imax oczopląs genialny. Świetnie. Całość mocno się trzyma. Wg mnie skok "z kwiatka na kwiatek" mocno slaby. Grace świetnie zagrała. Końcówka trochę przeesadzona, ale w końcu tytuł zobowiązuje. Piękne krajobrazy. Fabularnie też się trzyma to bardzo i temat jest mocno na czasie. Czekam na drugą część!

ocenił(a) film na 6
Isabel22

Według mnie film średni. Dużo gadania było w nim. Nie wiem dlaczego wszystkie MI i Bondy są przegadane. Za mało w nich akcji, ale film świetnie zagrany przez Toma Cruise'a. Warto było zobaczyć, ale nie był to film rewelacyjny.

ocenił(a) film na 8
AndrzejChyra4

masz andrzeja syrę w niku ziomeczku

Isabel22

LOL. Zostalo najlatwiejsze. Znalezc wrak rosyjskiego okretu podowdnego pod lodami Arktyki. Ethan wskoczy tam na spadochronie z twarza Dorocinskiego ;)

Isabel22

caly ten film to jedno wielkie nieporozumienie. taka trzecia liga misji niemozliwych i najgorsza czesc z calej serii. w tym filmie w zasadzie to nie ma nawet sensownych dialogow mimo udzialu starej obsady. tragikomedia

ocenił(a) film na 8
ssijto

Bezapelacyjnie najgorsza jest dwójka z latającymi białymi gołębiami w slow motion. Za mało MI a za dużo Johna Woo.

ocenił(a) film na 8
Isabel22

Ciągle super rozrywka, solidna akcja wciska w fotel, jest nawet udany humor, są i mocno naciągane sceny, ale ogląda się to świetnie! Plus udany dodatek uroczej Hayley Atwell do serii, Shea Whigham z ważną rolą w kolejnej dużej serii, Cary Elwes w kolejnym świetnym filmie po latach grania w miernotach, no i Dorociński z porządnym aktorskim akcentem

Isabel22

Dokładnie Indiana 5 to słabe max, a tu super

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones