PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1004}

Ludzie honoru

A Few Good Men
7,5 58 213
ocen
7,5 10 1 58213
7,0 15
ocen krytyków
Ludzie honoru
powrót do forum filmu Ludzie honoru

muszę ten film zobaczyć ale wątpię czy coś przebije jego rolę z genialnego Lotu nad kukułczym gniazdem .

użytkownik usunięty
lotr_2

Moim zdaniem role McMurphego przebija fantastyczny Torrance ze "Lśnienia".

tam też był świetny ale tego typu role zazwyczaj wypadają bardzo efekciarsko

użytkownik usunięty
lotr_2

Zgadzam się z lotr ;) W Kukułczym... był genialny, aczkolwiek jako Jeesep wypadł najlepiej moim zdaniem :)

ocenił(a) film na 8

Dzięki jego roli ten film oglądało się rewelacyjnie,mimo,że to tylko rola drugoplanowa.Jedna z najlepszych jego ról.

W Locie nad... był jeszcze młodziakiem z zadziornym akcentem i diablikach w oczach. Świetnie zagrana rola, do której chyba nawet szczególnie nie musiał się wysilać, bo na ekranie widać ten naturalizm, grę całym ciałem, skoordynowanie. Myślę, że jedna z najlepszych, jak nie najlepsza rola Jacka.
W filmie Lśnienie, rozesławiony aktor, samą swoją opinią uplasował sobie miejsce w loży najlepszych ról. Trzeba przyznać, że to był jego czas.
Przeskakując dalej mamy Ludzie Honoru - rewelacyjne dopasowanie do roli, później WILK - dalej w formie i wreszcie Infiltracja - staruszek nadal trzyma klasę.
I za to Jack Nicholson to będzie zawsze TEN aktor Jack Nicholson :)
Pozdr.

ocenił(a) film na 9
Martitta_4

Nie zapominaj o Czarownicach z Eastwick gdzie w ciągu kilku minut z przykładnego obywatela zmienia się wyglądem i zachowaniem w demona.

ocenił(a) film na 8

On jest ogólnie świetnym aktorem, genialnym. Ale mnie jednak bardziej podobał się w "Locie nad kukułczym gniazdem" i "Lśnieniu". :)

ocenił(a) film na 7

chyba nie

ocenił(a) film na 7

Kiepski żart... Jeśli chodzi o same role:
1. Lot Nad Kukułczym Gniazdem
2. Batman
3. Lśnienie

ocenił(a) film na 10

Widocznie mało filmów oglądałaś z nim.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones