PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=713232}

Jack Reacher: Nigdy nie wracaj

Jack Reacher: Never Go Back
6,0 40 430
ocen
6,0 10 1 40430
Jack Reacher: Nigdy nie wracaj
powrót do forum filmu Jack Reacher: Nigdy nie wracaj

film jest przeciętnym "akcyjniekiem", który obejrzałem nawet z przyjemnością. Jest tu wszystko, czego można od takich filmów wymagać, łącznie z brakiem logiki, która wpisana jest niejako w gatunek.
Film jest bardzo luźno oparty na prozie Childa, wiec nie zawracałbym sobie głowy tym, że Cruise jest kurduplem, a powieściowy Reacher to kawał chłopa, to mógłby być zwykły film akcji i powieść wcale nie była potrzebna do nakręcenia tego filmu, chodziło tylko o nazwisko bohatera. Jeśli ktoś liczył na wierną adaptację to srogo się rozczaruje.

Obejrzałem bez bólu, pewnie dlatego, że nie robiłem sobie jakichś specjalnych nadziei. Ot, kolejny, sprawnie zrealizowany film akcji.

ocenił(a) film na 6
polliter

Film akcji bardzo przeciętny, mimika pani major bardzo irytująca. Dla mnie taki trochę film kategorii B, w stylu Segala. Tylko, że tu jest Cruise więc niby miało byc "łał". Mission I. jest 5 razy bardziej naciągany a jednak chętnie oglądam:)

gabi_2

skąd sie biorą takie SMUTASY?? problemy ze wzwodem?

polliter

Obejrzałem go dziś w listopadzie 2021. Taki sobie film akcji, nie najgorszy, nie najlepszy. Ale biorąc pod uwagę niedawną ucieczkę USA z Afganistanu i to ile broni zostawili talibom, to sprawa przewałów z bronią będąca tematem filmu wydaje się śmieszna, żeby nie powiedzieć groteskowa.

Przekliniak

skąd sie biorą takie SMUTASY?? problemy ze wzwodem?

polliter

skąd sie biorą takie SMUTASY?? problemy ze wzwodem?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones