PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736421}
7,0 82 380
ocen
7,0 10 1 82380
6,6 21
ocen krytyków
Barry Seal: Król przemytu
powrót do forum filmu Barry Seal: Król przemytu

Tom Cruise kradnie prawie cały film co filmowi to nie wychodzi na dobre Barry Seal Król przemytu miałbyć biografią właśnie o nim
o człowieku który pracował CIA z białym domem kartelem i jeszcze skimś po drodzę .Tylko ja miałem wrażenie że nie oglądam filmu
biograficznego a raczej komedie sensacyjna .Przez cały film oglądamy cwaniaka Toma który jak pisałem kradnie cały film .Reszta osób
jest tłem a przecież mamy słynny kartel narkotykoway kierowany przez samego Pablo Escobar który robi za dodatek .Chociaż na tym
filmie nie ma nudy ciagle coś dzieje a to Barry przerzuca narkotyki przez kraje czy broń mysli gdzie ukryć pieniądze otwiera kolejne
konta w bankach .Ale i tak ogląda się tego średnio a o Barrym wiemy tyle ile zjemy .5/10

ocenił(a) film na 4
kinoman1985

Ten film to zlepek scen z początkiem i końcem. W środku jest pusto. Reżyser nawet nie sili się na budowanie napięcia czy jakikolwiek przekaz. Ktoś porównywał do "Wilka z Wall Street", takie porównanie to policzek dla Scorsese.

Gorgor

Przesadzasz. Nie każdy film z dramatycznym końcem musi mieć ciężką atmosferę przez większość trwania. Mi ten film oglądało się bardzo dobrze.

Gorgor

tylko gimbus może wypisywac takie GŁUPOTY.

ocenił(a) film na 5
kinoman1985

Mam podobne odczucia...

kinoman1985


zanim zaczniesz pisac głupoty w internecie - SKOŃCZ PODSTAWÓWKE, BARANIE!

ocenił(a) film na 5
kotbury

Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones